Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Desert Eagle [narazie qniec :)]


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thenx wszystkim za posty :)

 

[...] sam nie wiem czego ale wydaje mi sie ze to kwestia światła i speculara

 

właśnie dlatego narazie jest jak jest, więcej bawiłem się ze światłem i specem niż z całą teksturką, wkońcu uległem, poczekam na jakiś model viewer z unreal engine 3 wtedy się pobawie jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom zgadzam sie, wszystkeigo co tutaj brakuje to swiatl oktore by pokazalo ile pracy w to wlozyles.

Poloz to na jakims stole, daj direct spota, z szarym cieniem i szybka 360. I powoli zacznij dodawac jakeis inne odcienei swiatla, zolty, niebieski sa najbardziej modne teraz, ale sadze ze spokojnie mozesz pokombinowac z innymi. Wylacz antyaliasing w renderze albo przynajmniej przelacz go na catmullrom.

ftorkowe pozoa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam sie cała ta klamka podoba, co prawda tam gdzie jest kolba jest ciut słabiej lub mniej ciekawiej ale sam w zyciu nie zrobiłem zadnej broni wiec nie mam prawa sie przychrzaniać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam sie cała ta klamka podoba, co prawda tam gdzie jest kolba jest ciut słabiej lub mniej ciekawiej ale sam w zyciu nie zrobiłem zadnej broni wiec nie mam prawa sie przychrzaniać : )
górna czesc swietna!

kolba i spust juz mniej

A mi się podoba. Ani kolby ani spustu w fpsie nie będziesz miał okazji dokładniej obejrzeć. To co będzie widoczne jest bardzo fajnie zrobione.
LITOŚCI ! pistolet NIE ma kolby! zasadniczo pistolety nie mają kolb. czasami tylko mają kolby doczepiane które zazwyczaj są po prostu drewnianą kaburą

To co kilka osób już w tym wątku nazwało kolbą to rękojeść, lub chwyt, nazwijcie to choćby "trzymadełko" ale nie kolba.

 

do mnie ciagle nie przemawia ten czarny element ktory jest na "rączce" reszta ok
a ten czarny element, nazywa się "okładka chwytu" ;)

 

Valery-edukator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valery nie przesadzaj, kolba tam jest, może patrzyłeś pod złym kątem ;)

Zwał jak zwał wszyscy wiedzą o co chodzi i do czego służy, a prawidłowe nazwy niech zostaną tajemnicą :)

 

nie szaleje i nie przesadzam, rozumiem że pomylić się można. ale po co nadal popełniać te same błędy, tym razem świadomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności