Jump to content
ognisty

Obiekt 3d: Desert Eagle [narazie qniec :)]

Recommended Posts

hola hola, postanowilem przestac sie obijać i zrobić (lub przynajmniej sprobowac zrobić :) ) coś bardziej next genowego, lece z pustynnym orłem, narazie 2ktri (mysle ze gdzies max 4-5k)

nad designem nie myslalem jeszcze, ale mysle bedzie oldskulowo srebrny lub/i czarny podrapany mat ;)

12486525gy7.jpg

30894763gh6.jpg

i siata

siatayc2.th.jpg

ladnie wyglada, aczkolwiek nextgen nie oznacza ze mozesz walic poly byle gdzie!:)dalo by rade zrobic go oszcdzedniejszym i tak samo wygladajacym!:)

Bruneq dobrze mówi, wiele szczegółów można by na normal mapie wypalić i znacznie uprościć ten model. Tak szczegółowe przedstawienie broni byłoby uzasadnione chyba jedynie w przypadku jakiegoś nextgen'owego FPS'a gdzie broń jest widoczna na pierwszym planie.

Guest Marioza

poki co fajno jest, ciekaw jestem jak wyjdze z texturka i to nex genowo, ostatnio na polycouncie zagiął mnie bodajze Pior swoją giwerą , tez pistolecik ale wygladal zabójczo :)

bruneq - oczywiscie ze sie poucina, ale to na koniec dopiero ;)

Tomala - docelowo mam zamiar pobawic sie nim i wrzucic go do CoD'a 2, czyli gun bedzie na pierwszym planie wlasnie

mario - mam nadzieje ze wyjdzie przynajmniej 'dobrze' ;)

apdejt, model z 'zewnatrz' w 95% gotowy - zastanawiam sie nad magazynkiem i paroma bebechami :>, narazie 2,7k tri

trzyba2.jpg

siata

siata2up0.th.jpg

jedyne do czego moge sei przyczepic to wylot lufy ,taka giwera powina miec duuuuuurzy kaliber :))

26224102if8.jpg

99472863di2.jpg

powoli bo powoli ale model finito juz doszczetnie, tri ile na obrazku, lece z textami ;)

no i najwazniejsze - siaty

siataux8.th.jpg

siata2fc5.th.jpg

Super pukawka, fajnie że robisz ją z całymi flakami. Szykujesz ją do jakiejś konkretnej gry czy do portfolio?

Guest Marioza

elgancka robota, w sam raz do rączki w jakims fps tym bardziej z tym polycountem ktory do takich rzeczy zdaje sie wcale nie jest za duzy

ostatnio miałem lekką obsuwę bo szkoła i inne...

ale udało mnie sie uvałke rozłożyć

uvcu0.th.jpg

i trisy lekko spadły przy okazji ;)

teraz paint time

cheers!

Guest Marioza

no i wglada ze ładnie zagospodarowales miejsce a czeker sie ładnie układa, co tu wiecej dodac ? czekamy na pierwsze texturki : )

no i są pierwsze texturki :)

jeszcze przed snem sobie podlubałem, narazie wersja czarna podniszczona (srebrną nówkę na później ;) )

blak1yp3.jpg

Guest Marioza

wstep obiecjuący :) a normale będą tez?

desert jest paskudny... jest tyle ładnych pistoletów a ty takie brzydactwo wybrałeś :P

na razie chyba nieźle wiec czekam na postęp... a potem na jakiś inny ładniejszy pistolet :D

Dezert jest zaje... :D moj ulubiony gnat, naprawde fajnie sie zapowaida, mi dezerty sie kojarza z blyszcaca jasnym metalem ale nie wiem czy ten nie bedzie wygladal dzieki temu fajniej :-) bo narazie ten detal moze byciekawy

Ja tam jak gralem w gry fpp, mimo ze mialem karabiny maszynowe latalem z eagle'm

Co do txt wydaje mi sie ze za bardzo porysowana - nie wiem czy znasz ta stronke ale masz naprawde dobre tutki do metalu zwlaszcza broni : http://st.burst.cc/

donMario - no ba, wiadomo ze beda

Valery - pozniej zrobie coś dłuższego a'la karabin, a co do eagle to patrz post Matysa :)

Matys - brawo :D

Bro - wielkie dzieki, wlasnie tej stronki szukałem :D

a ta text to taki wstęp który pewnie ulegnie zmianie ;)

up dopiero jutro

Guest Marioza

desert to najlpesza giwera taka miniaturowa poręczna strzelba i za to ją lubie :D