Skocz do zawartości

SCENKI 3D:trzy różne scenki(Thomson,Krople,DS)


futura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm jakies takie nijakie te pracki.

Duzo nie trzeba by czasu by cos takiego zrobic :]

W sumie nie podobaja mi sie pracki ktorych nie

moge zakfalifikowac do jakies kategorii :]

I ta kropla na 3 prostokacie od dolu po lewej wyglada jak kolec :]

Innym moze sie podoba...

Ja jestem na nie. :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Hunter :) Na te prace poszło bardzo mało czasu ale akurat w tym czasie nie miałem do roboty nic konkretnego :) a do oświetlenia scenki \"krople\" to użyłem 2 świateł. Jedno po lewej stronie drugie po drugiej i rzeczywiście popsuło to wygląd pracy (nie chodzi mi o ten kolec, bo to był błąd już w fazie modelowania :)

dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... pomysl z kroplami mi sie podoba, wykonanie dyplomatycznie ominę, i taka rada fachowa: nie korzystaj z textorek czy obrazkow dostępnych jako sample w takim czy innym oprogramowaniu, tak sie z klada ze sie wszystkim juz opatrzyly i denerwują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz na pocieszenie, żeby futura nabrał więcej optymizmu. To znaczy jeszcze więcej, bi juz ma...

Obrazek z kroplami podoba mi sie najbardziej... Dlaczego pytacie? hmm...

Po piersze kojazy mi się z teledyskiem All Is Full Of Love... (jesli ktoś nie zna to z nim nie gadam :P)

Po drugie wykozystuje możliwości grafiki 3d do przedstawiania rzeczy nieprzedstawialnych... czyli że niemozliwe staje się mozliwym a brak ograniczeń popycha wyobraźnie. I tu to masz. I to mnie urzekło i tak trzymaj i w ogóle...

Ogólnie to bardzo proste i przejzyste... może trochę zbyt proste bo miejscami pustawe, ale wszsytko przed Tobą... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) skoro warto wrzucić moje prace ponownie to chętnie to zrobię :)

To fajnie że komus skojażyły się z klipem Bjork bo była to moja mała inspiracja, tak samo jak scenka z robotami podobnymi do tych z klipu ale projekt zostawiłem bo miałem trudności ze zrobieniem twarzy robotom co nie udaje mi się do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności