Skocz do zawartości

scena 3d: stara cegielnia czyli dom weselny


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 co do drzwi to sie zgadza, ze chyba najgorsze mi wyszly, co do zaciemnienia pod antresola to tez prawda, ale chyba juz nie zdarze nic zmienic bo musze oddac calosc nidlugo ;(

co do zrobienia tutka o drewnie to moge... ale nie wiem naprawde czy warto - nic szczegolnego... nawczesniej w lutym, po sesyjce ;)

aaa a krzeselka ... fakt ulozone pod sznureczek ;)

no dobra a teraz coz z zewnatrz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej hehe ja pamietam to jak to prawdziwa \" star cegielnia byla \" ... jak w tej chwili tak wyglada to ho ho !!

bardzo ladnie ci idzie :) co do renderow z zewnatrz bardzo dziekuje :)

hmm dala bym tam troche wiecej zycia :)

brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konstrukcji budynku -wiele wad,chociazby polaczenia belek ze scianami nosnymi, nie wspominajac o dzwigarze z patyczkami, zawieszeniu w prożni antresoli,zlych proporcjach belek (ktore widac porownujac zdjecie stanu obecnego do wizualizacji)polecam ksiazki o budownictwe szkieletowym, wydawnictwa murator..

 

ps.no ja na weselu nie chcialabym siedziec przy stoliku 4ro osobowym,heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto i zapowiadane plansze - tak to wyglada po zlozeniu do kupy ;)

soorki za watermarki, ale to byl nie tylko moj projekt, a 2 ga czesc chciala je koniecznie umiescic ;(

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

 

dzieki za wszystkie rady i ... krytyke, ktora mnie moblilizowala do pracy ;)

pozdro mikolaj wower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prosze tez o wypowiedezi odnosnie nie tylko renderkow (to mnie tez swoja droga b. interesuje, ale) co do kompozycji i ogolnie wnetrza.... chodzi mi szczera PRAWDE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mni sie nie podoba czcionka - stara cegielnia i taka czcionka bez jaj... no i italic - kto dzis uzywa italic;] cholera nie widze prac i nie pamietam co jeszcze mialem powiedziec - generalnie spoko- renderingi dl a mnie super - na razie probuje dobic do tego poziomu,...

 

pozdro

 

ps. no i jeszcze mi sie nie podoba ten napis z góry na dół - kto tak czyta? chyba ze chodizlo o to zeby zmusic kogos do podejscia do planszy ... ktos w gorsecie tego nie przeczyta;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. sama prawda: bardzo ladne kolorki i swiatlo, zwalona konstrukcja, moze to szczegol ale opracowujac konstrukcje antresolo mogloby byc jeszcze ciekawiej.

bardzo nie podoba mi sie palenisko-piec.

szkoda ze nie widac na renderach tego chill-out`u z barkiem i fortepianem.

w glownej sali pewnie jeszcze jakies dodatkowe drzwi ewakuacyjne by sie przydaly.

no i kibel z wejciem z glownej sali to niezbyt ciekawe rozwiazenie.

mebelki troche rachityczne.

 

Ale ogolnie dobre wrazenie. Ktory rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same ujecia bardzo naturalnie wygladaja - bardzo mi sie podoba! Co do layoutu, ach nie bede sie odzywal :)

 

hmm - skala 1:150 ? to raczej \"LaScala\" :) Dla swietego spokoju mogles zrobic w 1:100, natomiast w tym wypadku lepiej w ogole nie podawac skali - sprawny architekt zawsze sobie podzialke dostosuje:)

Osobiscie znam goscia, ktory inwentaryzacje rysuje na kartkach w kratke, gdzie 1 kratka = 30cm, facet naprawde jest \"nadprzyrodzony\" w perfekcji pomiaru i rysowania...

pozdrawiam

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec co nastepuje:

co do skali - chcialem w 1:100 ale mi nie pozwolono - wymog - mialo sie zmiescic na A3 moglem zrobic podzialke heh 2/co do konstukcji antresoli to ... troche z nia przegiolem, ale pisalem ze sie ma na linkach do wiazarow trzymac a poza tym wzdloz podestu biegna 2 bleki 10x20 3/ co do kostrukcji to niestetu moglem polegac tylko na sobie i Uli z ktora robilem proj - prowadzaca (oby tego nie czytala0 raczej doradzala gdzie ustaic szafe) 4/ a od niowego sem to bedziemy mieli nowa sale gimnastyczna !!! ze hoho 5/ a co do reszty uwag to sie zgadzam heh prwda jest czasem brutalna

dzieki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu ni zagladalam :)

bardzo ladne renderki brawo stara cegielnia nie do poznania ;) brawo mozna by troche popracowac nad tym zoltym wszedzie bo jakos mnie razi ale to kwiestia gustu chyba

pozatym swietne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności