Skocz do zawartości

Silver Award: BMW x5 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ninobask

Cześć wszystkim - Trafiłem tutaj całkiem przypadkowo i nawet specjalnie się zarejestrowałem żeby ocenić tą pracę - może dzięki takim ludziom przestaną nas w końcu wykańczać takimi filmami jak wiedźmin ;), pełen szacunek dla tej pracy - a uwierzcie mi trudno mi dogodzić. I teraz moje pytanie, jeżeli nie na miejscu to przepraszam - gdzie na waszym forum jest coś takiego jak szkółka czy cosik takiego? Chodzi mi generalnie jak zrobić jakiś fajny button 3d do stronki ewentualnie jakiś fajne klimaty z tekstem które nadawałyby się do neta. Zainstalowałem 3DS Max 8 - i muszę to znowu powiedzieć pełen szacunek !!! jeżeli ********** teraz głupoty to sory ale jestem troszke, że tak pofiem cyknięty - pozdrawiam was wszystkich ludzie - helo!

 

Prosze o zapoznanie się z regulaminem forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmarian

Witam , jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć którym programem zrobiłeś ten projekt, bo jest genialny ;D z góry dzięki za odpowiedz , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ale w tym 1 renderingu chyba zabardzo sie spieszyles i niechcialo ci sie dopracowac calosci dlatego wrzuciles tylko jakis tam obrazek, a dotego jego jakosc jest slaba i model na nim wyszedł slabo, bo miał wieksza jakość od samego obrazka. POZATYM SAM MODELIK I TEXTURY BARDZO MI SIE PODOBAJą .

 

pozdro. snajper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności