Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: fineface


comix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Model bardzo fajny. Jeśli chodzi o zgodność z referencją to powinieneś według mnie pogłębić i wyostrzyć zmarszczki. Aktualnie skura jest troszkę zbyt naciągnięta. Całą resztę będziesz musiał zrobić teksturką.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny wyraz twarzy!!!!. na twouim miejscu odpuscilbym juz sobie referencje i pojechal w karykaturke :)

 

wydaje mi sie tylko ze tylna czesc czaszki jest zle wysklepiona. (moze za waska, i na pewno brakuje mu potylicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke głowa jest nie poporcjonalna: tzn, oczy nie są na srodku głowy a powinny nawet na tych referkach widac ze są mniejwięcej na środku wysokości głowy. Wydaje mi sie ze to czoło sie za krótkie, wysdłuż je troche, może bedzie lepiej.

 

Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako mordka, calkeim calkeim sie prezeentuje... jako mordka z referencji juz troche gorzej :D... ja bym odwazne rysy twarzy zrobil... acha, i jeszcze szczeka jest pojechana... szczegolnie to widac na ostatnim screenie posrodku :)... mam nadizeje, zei wiesz o co chodzi :)...

no ale model calkeim calkeim, czekam na dalszy rozwoj sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche jest za długaśna hehe znaczy sie no powinna byc taka troche bardziej spłaszczona ( ale sformułowanie troche bardziej buahahahahaha )ale wiesz oco mi chodiz ciom nie ??

Bo tak to całkiem niezle podoba mi sie spore postepy i pełen podzin gratulacje , co dalej co dalej czas oczekiwania nadszedł hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności