Skocz do zawartości

Minibitwa 18: Dom, w którym mieszkać będę jeszcze tydzień


sand

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy gameartem sie nie zajmowalem więc postanowilem sprobować swoich sił bo temat dość łatwy. Krzyczcie natychmiast jak zrobię coś źle. Pomagajcie jak najwięcej :) Na razie w jakies dwie godzinki zrobiłem większą część modelu. Zobaczcie i dajcie opinię.

 

dom_przod.jpg

dom_front.jpg

dom_totalny_front.jpg

dom_tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze słyszę, żeby gameart to był łatwy temat :P

A na modelu rzeczywiście dużo niepotrzebnych poly: przy oknach i w okolicy tego zadaszenia...

Aha, no i mogłeś polycount podać

 

renderowales vrayem heh profanacje !

Wcale nie, ale tylko w wypadku jak bake'ujesz tekstury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam zastrzezen, widac ze trzyma sie to kupy są dobre proporcje, optimalizacje sie zawsze zdazy zrobic a anuz widelec cos jeszcze dojdze jakis pierdolki, jedyne co to to ze nie wszsytko musisz robic z exturde, bo wiadomo wiecej polygonów , wystarczy jako dostawiany obiekt z wywalonym polygonem od strony nie widocznej czyli np wnetrza budynku, tak akurat spojzael na daszek po lewej czy murek po prawej czy wjazde do garazu, ewentulnie te miejsca mozesz wykozystac na plus czyli np jakis odkruszony tynk przy zejsciu po schodach do garazu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sand - w game engine bylby to napewno low_poly obiekt z uv-ka i moze normal-em, taki obiekt obok ktorego tylko przechodzisz to wtedy mozna okna i inne nierownosci przedstawic na teksturce, inaczej sprawa wyglada jak gracz porusza sie po takim obiekcie wtedy kazdy szczegol trzeba perfekcyjnie dopasowac do danej teksury co jest bardzo pracochlonne, ale tutaj nie ma limitow dlatego mozna dodac wiecej szczegolow to zrobi sie bardziej ciekawy ten domek, czekam na teksturki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie dalej zrobie. Jutro jade na swoj weekend kawalerski to pewnie jakos w poniedzialek wroce do tematu. Jeszcze musze zrobic tutaj ogrodek maly, detale na dachu, na balkonie i na na tarasie. Potem oteksturuje. Nie wiem jak z normalkami bo o ile wiem jak sie tekstury robi to o reszcie nie mam pojecia :) ale mam dobry powod zeby sie nauczyc :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności