Skocz do zawartości

Wiz: kuchnia


berez123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak uzyskałeś ten efekt filtru UV w szopie ? czy jakoś kamerą ,ustawieniami redndera ? w czym renderowałeś ? nie daje się świateł bezpośrednio na szafkach tylko pod szafkami ;) ew. w szafkach przeszklonych ..

 

ładny bump na terakocie i depth kamery chyba ,że to szop ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche pobawilem sie kontrastami i kolorami no i powielilem cala warstwe dodalem do niej gausian blur z mieszaniem na opacity i zmniejszylem opacity.

calosc renderowana w vrayu (irr map + lc )

wiedzialem ze cos z tymi swiatelkami jest nie tak :)

jezeli chodzi o depth to to jest robiony photoshopie, efekt podobny i szybszy niz w maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, blur jest przesadzony (np; jabłka po lewej mogłyby być ostre, światła rzeczywiście daj spod szafek;) co do rozmazanie, to rozmaż i przyciemnij trochę (ale tylko na brzegach) będzie efekt realistyczny-jak z fotografii, nic więcej jednak nie rozmazuj...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

touch nie znalazłem gotowej sceny tylko projekt kuchni - scene stworzylem sam

co do oswietlenia to faktycznie stosuje sie takie rozwiązania, przykladowo u mnie w mieszkaniu :) choc o wiele praktyczniejsza wydaje sie wersja swiatełek pod szafkami. Jak znajde chwile czasu to sprubuje wykonac poprawiony render, moze dla porownanie z QMC. Dopiero teraz zauwazyłem jak zdjecie słabo wyglada po kompresji... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowa lekko poprawiona wersje, tym razem w QMC

swiatłelka to IES`y

co zrobic zeby sie pozbyc tych dziwnych przejsc kolorow widoczych na drzwiahc lodowki lub w ciemnych miejscach, czy moze jest to wina kompresji?? albo w jaki sposob prawidlowo ustawic prawidłowo monitor bo kiedy robie cos na laptopie a nastepnie wrzucam to na stacjonarny komputer to obrazek zaczyna wogole inaczej wygladac, pojawiaja sie bledy ktorych nie widac było wczesniej...

kuchnianocaqua4go5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności