Skocz do zawartości

Wiz: mieszkaniówka-prawie początki


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

CzEołem 3d Friends.

 

To moj najświerzszy projekt exterior nad jakim pracuję i pierwszy jaki kładę w VIPie.

Jest MASA rzeczy w moich wizkach które są dalekie od doskonałych , a szczerze, to zupełnie nie wiem czego takiego w nich brakuje- co to za spoiwo. Nie umiem uzyskiwać fajnych refleksów w szybach od otoczenia i nieba etc. Wszystko jest takie bardzo 3d u mnie. Próbuję się zbliżyć choć tyci do realności ale zupełnie nie wychodzi.

Bardzo prosze o wszelkiego typu rady lub wskazówki. Render w Vray. Podłoże, rośliny in progres. Chyba pojadę na miejsce i pofotografuję istniejące bloki do okoła i stworze mini scenę , ale byłbym zobowiązany gdyby ktoś poradził jak to zrobić bez takich zaawansowanych szopek ;) Z góry wielkie dzięki.

 

Jim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie da się ukryć, że nie jest to najgorętrzy topic w VIPie :]

 

Coż , nadal licze na jakies wskazówko rady od starszych rangą , natomiast ja ubiegne troche fakty i dam załączony obrazek. Nie jest to absolunie finał czy gotowy JPG. Jest to bardziej przymiarka do tego w jaką stronę powinienem podążać, aczkolwiek z kilkoma profesjonalnymi wskazówkami , na pewno nabrało by to jeszcze większego rozmacho-realu.

 

Nie krępujcie się ;) hahah ,

dziękee H_Kropik

pozdrawiam

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności