Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Witam,

wyłączyłem sobie wczoraj monitor bo sciągałem z netu, później włączam i cały windows jest rozmazany, tak jakby ktos walnął lekkiego blura. przeinstalowałem grafike i stery do płyty głównej i bylo ok, włączam dziś kompa i znów to samo:( jak komp sie włącza i to jest ok, dopiero w windowsie robi sie zablurowane:/ wie moze ktos jak pomoc?

 

dzieki!

  • Odpowiedzi 10
  • Wyświetleń 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

CRT?

 

zobacz czy jak winda ci sie wlaczy to czy wlaczenie i wylaczenie monitora cos zmienia ? ( przynajmniej na chwile )

Napisano

wejdz w tryb awaryjny, jak dalej to samo to albo grafika , albo nie wiem co!:) moze wirus jakis?!

Napisano
  • Autor

tak to CRT, wyłączenie i włączenie monitora na starcie nic nie daje,

 

w awaryjnym to samo

 

przyinstalowalem stery tak jak wczoraj i wczoraj pomogło a dzis nic :(

Napisano
  • Autor

no no tak robilem:)

 

no ja nie wiem teraz nie wiadomo skad samo mi sie naprawilo :/

Napisano
  • Autor

jaka wiekowosc:P monitor mam niecale 2 lata:D brat ma takie co ma 8 lat i smiaga jak szalony :)

Napisano

2 opcje albo kinekop juz siada albo musisz przejsc sie znim do jakiegos elektronika od tv/rtv zeby ci podregulowal trafopowielacz

Napisano

tak to sie nazywa :) tam masz 2 lub wiecej potencjometrow ten z podpisem "focus" cie interesuje tylko najlepiej to dac osobie ktora tym sie zajmuje "na codzien"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności