Skocz do zawartości

Wiz: dom - update 28_09


karny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wystawiam swoja ostatnia prace w ktorej chcialem dorownac wizka zrobionym przez @seba@ :) Meczylem sie dlugo, mase testow zrobilem nawet zmienilem sobie proc. przez to wszystko i nie mam juz sil. Wedlug mnie wyszlo srednio chodzilo mi o uzyskanie takiego "przyjemnego efektu" jak na wizkach @seby@. Dom to projekt z sieci, swiatlo dome, direct, rosliny onyx. Mysle ze glowny problem to ustawienia w ps wiec gdyby ktos z doswiadczonych kolegow chcial to ladnie poustawiac to dam tez czysty render. Wiec oceniajcie

 

update

16923459de9.jpg

1ejg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dziekuje, przy uwagach prosze piszcie tez jak wg was zmienic (rozjasnic itd).

 

jak pisalem wczesniej troche nad tym siedzialem i np. woda dla mnie jest ok ale to dlatego ze widzialem kilka wczesniejszych wersji :) ta moze nie wyglada ale jest najlepsza z wszystkich. brak mi koncepcji w jakim kierunku ja ustawiac.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ten turkus wody to głownie przez ta mozaikę.. render mozesz zapisac jako .tif i wkleic tlo ponownie dzieki kanalowi alpha. Wtedy moze te kolory beda lepsze bo color mapping trochę je zmienia ;) reszte już wiesz ;] poza tym fajna i mila dla oka pracka poza turkusem :D pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności