Skocz do zawartości

SCENA 3D: Animacja S/F


Marcel ArTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie się podoba, jednakże uważam, iż kosmos jest zbyt jasny...Przeto tam jest ciemno jak w du....., a u Ciebie tyle gwiazd, że aż nie czuje się strachu, przed bezmiarem i ogromem wszechswiata.... chyba, że jest to jakas ciasna galaktyka (a może inny wszechswiat?)...

Fajne [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palnety super ci wyszły. asteroidy mogą być ale ta przestrzeń jakaś dziwna - pierwsze z czym mi sie kojażyła to asfalt widziany z bliska który ostatnio robiłem, tzn wygląda jagby miał jakiegoś bumpa narzuconego. Zrób cos z tym tłem i będzie ok - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do animki - dzięki chyba chodzi o tlo jest za geste - i nie wiem jak osiagnac wieksza glebie (to znaczy uczucie ogromnej przestrzeni) tu mam problem. Asteroida modeluje juz drugi dzień - i wyglada lepiej :) - moze jutro zamieszcze poprawione screeny. Napiszcie cos o fotomontazu http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=8070&page=2

 

Wiecie co - doppiero zaczolem dzialac na forum i jest ZAJEB*****ŚCIE

 

CO DO CZYTANIA postów proszę o wyrozumiałość ucze się obiecuje się poprawić - prośba do szefów forum - nie wywalajcie - następne już postaram się poprawnie umieszczać

 

pozdrawiam

Marcel (M.Dudek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony bardzo mi się podoba. Bardzo starannie wykonane planety, ładna flara, ładne kolory. Z drugiej jednak strony, tak jak już wcześnie ktoś stwierdził, brakuje tu przestrzeni. Jest to kwestia podejścia do tematu, kwestia gustu. Osobiście uważam, że kosmosu upiększać nie trzeba gdyż jest to i tak jedna z najpiękniejszych rzeczy na tym świecie. Kosmos to przede wszystkim ogromna, nieskończona przestrzeń. W twojej pracy mi tego brakuje.

 

Ps. Osobiście uważam, że przestrzeń kosmiczna została najlepiej pokazana w genialnym nawiasem mówiąc filmie 2001 Odyseja kosmiczna. Coś niesamowitego.

 

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystko podoba, tylko te asteroidy jakieś takie troszke dziwne... Wyglądają jak psie kupki lub baranie bobki :D i to mokre jeszcze [lol]

Mówiąc po ludzku: za bardzo się błyszczą i mają zbyt dużo okrągłości, ale to może tylko mi sie tak wydaje.

Poza tym całę niebo jest troche za jasne - w końcu to wielka przestrzeń \"nicości\" i powinno być troche więcej czerni. Poza tym wszystko jest cool, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności