Skocz do zawartości

Jak wytłoczyć splajny zagniezdzone? sciana a w niej okno


graficMac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem (jestel laikem...zaczyna przygode z grafika 3d). Tworze w 3ds max 8. Chce zrobic w sianie okno....zrobilem okno rectangle, nastpenie sciane rectangle i powinna wedlug ksiazki wyciac mi otwor okna...niestety tak sie nie dzieje :/ pomozcie... to chyba nie jest trudne (przeoczylem pewnie jakis szczegol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tzn sciane i okno?

 

tak apropo masz niezle folio Robertus :) ... Ja fotografuję..a teraz zainteresowalem sie grafika 3d.

 

nie moge sciany konwertowac :?

 

aha juz lape.. MAM :) wielkie dzieki... widocznie wystapil wlad w ksiazce tzn nie napisale ze trzeba to zrobic tzn attachowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo moderator z mojego miasta :) ok ..nie czepiajcie sie o drobiazgi... bede edytowal :P

Marcin moze sie znamy np z widzienia?? moze cos powiesz o sobie... moje gg:5114123

 

no tak... rok temu zaczalem sie interesowac, ale dopiero dzisija posta napisalem... bede kontynuowal przygode z 3d

 

*mam nastepne pytanie... jak mam : box + sciana(rectangle)..jak zaznaczyc same sciany tzn np bez sufitu i podlogi ? trzeba konwertowac to na editable mesh?? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Tomala :) ... ale mam nastepny problem... zrobilem w box'ie lawke i nie moge zaznaczyc samej lawki... max mysli ze lawka jest polaczona z calym box'em.. sprobuje zrobic to tak jak ze scianami...jak myslisz?

 

edit: to z lawka juz jest spoko (zgrupowalem cale pudelko z lawka,ale ze mnie lamus) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności