Skocz do zawartości

,,Sue" by bohater13


bohater13

Rekomendowane odpowiedzi

To by było na tyle - THE END- KONIEC-FINITO!!!

 

sue-small.jpg

 

Link do pracy o większych wymiarach http://www.fileden.com/files/2007/2/9/753151/sue.jpg

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Finish na poście - ETAP 2

Wybrałem postać Sue gdyż po prostu... musi fajna babka z niej byc

 

 

 

sue2.jpg

 

 

 

Wrzucam wip-a ; postać Sue, przedstawie jeszcze w wersji z warkoczykami nieobciętą, póki co pracuje w skali szarości-kolor moze pojawi sie na koncu

 

 

sue.JPG

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Póki co wrzucam drobny wycinek postaci. Głowe Sue jeszcze w postaci szybkiego szkicu

 

head2.JPG

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

FINISH. Pracka, którą wystawiam do I etapu. Po przeczytaniu tekstu, taki oto obraz budynków Wrocławia powstał w mojej głowie.

 

wroclaw2_001flat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepny szkic tła które bedzie za postacią. Ogolnie dużo dymu i płomieni, obraz po bitwie, mysle zeby dodac moze jeszcze kilka zniszczonych pojazdow albo postaci gdzies w oddali. Tonacja chyba jeszcz sie zmieni na jakis bardziej pustynny

tlo-szare2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym zobaczyć połączenie Sue z tym pejzażem...osobno ciężko to ocenić...

w tle napewno nie może dziać się za dużo...Sue jest tu głównym motywem...tak myśle :)

czekam na połączenie z niecierpliwością

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności