Skocz do zawartości

Flash: stronka do oceny


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no noo, mnie równiez się podoba.

animacja O mnie faktycznie troche przycina.

 

wszystko jest ładne, przejrzyste.

całość jest bardzo dobra, ale prezentacja prac mogłaby być jakoś lepiej rozwiązana, w sensie, ze prace prezentowane byłyby w tym samym oknie, bo irytuje mnie ciągłe otwieranie nowych i zamykanie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka przyzwoita, zestawienie kolorów nie jest za dobre, no i coś mi pachnie SZABLONAMI z templatemonsters, wybacz ... nie mam nic złego na myśli :) ale za to prace 3d masz bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś zrobić tekst zaznaczalny, człowiek czuje sie bardziej swojsko wtedy, np gdy mu sie odpowiednio kursor zmienia nad tekstem, i moze skopiowac sobie mail/adres gg/cokolwiek, choc z drugiej strony ctrl-c we flashu nie dziala tylko prawy przycisk i copy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool ,git, jest ok

 

ja bym spróbował nie rozmywać boków tych czerwonych prostokątów (menu + slogan) tylko je "zamknąć".

Coś jest nie tak z tym sloganem, chyba jest kilka pixeli za dużo na górnej połowie tego prostokąta, wzrok mi tam ucieka, tak jak do kropli atramentu w szklance wody, ale to nie jest korzystne. Poza tym wydaje mi sie że ambitne hasło jest ok, ale tak troche sie czuje jakbyś mi powiedział że mam zamknięty umysł albo co najmniej miałem do tej pory. Ja bym nie "mówił" odwiedzającemu co ma zrobić, tak jakbyś mówił "sokół - pożycz mnie dwustu"; raczej bym celował w hasło które może scharakteryzować twoje prace, nie wiem ,"poza wyobraźnią", oczywiście to tylko moje odczucia i stanowie grupe nie reprezentatywną :P , stronka w każdym razie jest bardzo przejrzysta i miła, mogłoby być troszke więcej animacji jesli już jest flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak polon - rozmycie boków jest zbędne.

myślę też że lepiej oglądałoby się gdyby stronka się nie przewijała. (ja mam rozdz. 1280x800 px) flasz :) jest ciutkę za wysoki.. można ten nagłówek przyciąć.. oddech jest fajny, (ale aż taaaki.?)

 

bardzo pozytywne odczucia miałem oglądając.pomarańcz.ahh.

 

a, w galerii możnaby guziki (miniaturki) podświetlić jakoś po "najechaniu".

można też jakiegoś loop'a w nagłówku walnąć, coby się ruszało.(albo i nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności