Skocz do zawartości

Scena 3D: Water bungalows


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prezentuje moja ostatnia prace nad ktora pracowalem cos ponad tydzien w wolnych chwilach.

Meczylem sie strasznie z woda i niestety ale nie udalo mi sie osiagnac zadowalajacego efektu.

 

Jako oswietlenie uzylem standardowego target direct +vray sky w environment.

Soft to: 3ds max 9 , vray 1.5 rc3 , photoshop.

 

Niedlugo powinienem wstawic tutaj jeszcze nocna wersje.

 

Pozdrawiam.

 

waterbungalowsfa3.jpg

 

 

waterbungalowsblackandwhq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogolnie nie lubie negatywnie komentowac bo sam nie jestem Lisem czy innym SWRSC:)

 

do mnie to nie przemawia...

woda wlasciwie ladna ale calosc jakas mdla, jakby przeswietlona, ujecie tez nieporywajace:)

 

powiedzialbym ze nie dorasta do twojego folio ktore jest naprawde dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staraj sie nie ucinac obiektów tak w kadrach (uciąłeś dach). Dużo lepiej by to wyglądało, jakby woda bardziej odbijała te chatki i jej kolor zmieniałby się wraz z głębokością. ZObacz na google earth jakt wogląda - woda przechodzi w zielonkawy kolor w głębszych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

 

Jak juz napisalem z woda meczylem sie strasznie wiem ze powinna przechodzic z jasniejszego koloru do coraz ciemniejszego i taki efekt moglbym wykonac spokojnie w photoshopie ale nie wiem juz mi sie nie chcialo nic z nia robic:) nastepnym razem bedzie lepsza:)

 

To prawda , ujecie jest troche przepalone , takie mi sie bardziej podobalo .

Scena jest mdla bo lubie (chyba za duzo ) brudzic ja w photoshopie, takie mam zboczenie nie lubie super czysciutkich renderow:)

Jak narazie pobawie sie scena nocna ,pozniej jak bede mial jeszcze wystarczajaco mocy sprobuje poprawic wersje dzienna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności