Skocz do zawartości

Scena 3D: Laboratorium


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW

bardzo fadnie to wyglada

ma duzo bledow (kolorystyka:P) np.: gdzie kolana?? taki on troche plaski chodzi o to ze bez zadnych miesni itp (np.: uda nie ma (powinno byc wieksze itp.)

nogi sie smiesznie wyginaja jakby byl on na jakis drutach i go tak wygieto:P:P

ale jest spoko mnie sie juz traz podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy, te komentarze z finishedW. mnie zmotywowaly :-) (negatywne rzecz jasna ;p). To jest chyba najtrudniejszy etap tworzenia scenki -> wykonczenie. Bo mozna sie samemu wykonczyc.

 

Jak narazie pracuje nad ubraniami.

Z glowa calkowicie zrezygnuje na rzecz self-illumination. Glow sie pojawia jako odbicia pozniej ;/

Maske wyrzuce chyba do kosza. (ekhm, co sie odwlecze ... bede musial zrobic uszy :D )

Zestaw czajnikow z przykladowymi materialami. Materialy to Oren-Nayar-Blinn z 0wym specularem bo ubrania nie polyskuja ;] Z map zajety jest tylko Bump, cos pominalem?

Zalaczam tez ten update, jezeli mozecie powiedzcie co jeszcze nie pasuje, wykluczajac pizame, pozycje kolesia, glowa i za duzy fallof na maszynce. Ja sie tym zajme.

 

Jest az tak fatalnie? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z map zajety jest tylko Bump, cos pominalem?

 

no wlasnie - a gdzies ty widzial taki materialowy kombinezon z jednolitym kolorem

 

przeciez taki kombinezon - to jest caaaalaaaa maaaasa detali!!!

jakies naszywki, inne materialy wszyte w rozne miejsca (jakies plastiki chociazby - jako ochraniacze) itp. itd. - generalnie mozesz sobie poogladac kombinezony na motor - tutaj jest sporo detali ktore ci pomoga to jako tako poskladac do kupy

 

polecam rowniez obrazek z naszej kochanej strony

http://www.max3d.pl/konkurs/prace_2002/Michal%20Kriukow/semper%20fidelis.jpg

 

pozdrawiam i powodzenia

 

ps. no i jeszcze - ja nie wiem czy ten kombizezon to ma byc taki roboczy - czy bardziej cos jak mundur - ale tak czy siak - deeetali wiecej trzeba mu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności