Skocz do zawartości

Szkicownik WIP 2D: Psychu


PSychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No prosze prosze, kogo ja tu widze :):). Psychu, czy Ty sobie naprawde złamałeś nogę dla tego urlopu, że aż czas na teczke Ci się pojawił :P ? Pozdrawiam ciepło, powyższa twórczość jak najbardziej ok, ale to już wiesz, że lubie klimat Twoich prac. Czekamy na więcej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się przyłączam, jeszcze nie moge wyjść z szoku i podziwu, że sie na tekę zdecydowałeś:) Ja bym jednak chętniej zobaczyła narazie Twoje szkicuny, bo tablet musisz jeszcze poćwiczyć, natomiast kreche i pomysły masz odpałowe! np: ten koleżka już zapowiada sie na swietny koncepcior (widze że się spodobalo;) )

zyczę powodzonka w zbieraniu teczuszkowych materiałów:) liczę,że nas jeszcze nie raz mile zaskoczysz;)

Pozdrawiam kruca Ciebie gorąco i czekam na ciekawą galeryjkę :)

 

edit:

vvv no to teraz zakładamy koalicję i do sejmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

No nie macie pojęcia jak ja się męczę żeby coś napisać...

Jak tylko cuś zaczynam to od razu myśle "a może by tak do pociągu... w końcu nie tak daleko... kurcze, w tym czasie mógłbym ze dwa koncepty machnąć..." :D

 

Armia: :) ŻÓŁWIK :) dzieki że zajżałeś. Ty prorok jakiś czy co??? niestety tylko zapalenie oskrzeli :( , więc o 17 jestem w domu :) .

Postaram się przez ten tydzień codziennie coś updatować :) ŻÓŁWIK :)

 

purple: dzieki słonko za dobre słowa :) faktycznie, chyba zmienie nazwe wątku, bo tu same szkice i WIPy będą...

A'propos, to co widzisz jest moją pierwszą próbą rysowania samym tabletem.

W CC poległem nie tylko z braku umiejętności malowania metalu, ale przede wszystkim z powodu kiepskiego rysunku. W sobote odkryłem że w ps można tak samo rysować jak ołówkiem ( po 20 latach używania programu LOL ), więc wreszcie sie o skaner nie musze martwić :).

Tak że na razie rysuję sobie swoje bazgrołki bezpośrednio z tabletu.

Pozdrawiam.

 

krzysiek_gfx, krzyhhh: no tak, to mamy komplet... oki, to kto leci na stacje po piwo? :D Dzięki i serdeczne pozdówka :) ( kiedy następny zlot??? )

 

 

Sorki że nie odpisuje od razu, ale postanowiłem pisać w wątku tylko jak coś nowego wklejam...

A że nie mogłem się powstrzymać, to daje coś co jeszcze nie jest nawet w fazie wstępnej skończone, ale nic to.

Może w skrócie powiem co będę tutaj robił.

Chcę robić ryski które będą się nadawaly do modelowania 3D, więc będę się starał unikać zaciemnień, kadrowania, i innych "obejść". Jak coś nie będzie wychodziło tak jak należy, to studium danego kawałka do oporu, aż się nie nauczę.

 

To co dzisiaj wklejam ma w zasadzie same "kawałki" do opracowania, więc nudzić się nie będę... mięśnie szyi i karku, ręce, noga z kolanem, taaa... bedzie tego troszke ;)

 

koncept2a_postac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej nieobecnosci :)

Postanowilem reanimowac wątek bo okazalo sie ze mi ręce zardzewiały

a mam chwilke czasu na bazgranie.

Ostatnią prackę popelnilem jakies pol roku temu na ChC ale niestety termin mi uciekl i nie skonczylem (efekt ponizej (dalej jako wip)).

To natomiast co zaczelo wychodzic z pod mojej ręki ostatnio bylo tak makabryczne że postanowilem poswiecic troche czasu na nauke podstaw rysunku. Jak sie bedzie cos nadawac do pokazania to od jutra zaczne wklejac.

Pozdro

 

koszmar2b_step3a2.jpg

p.s.

fota NY z neta (ogienek wzniecony osobiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności