Skocz do zawartości

Vehicle: Renault Megane CC


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elo all!

No pablo ja tam nie mam nic przeciwko samochodom ;d Denerwują mnie troche opinie niektórych mdoeratorów czy userów typu \"co znowu samochód?\". Każdy robi to co lubi i jest git. Co do Twojego modelu narazie dużo powiedziec nie moge dziwie ci się jednak że zacynasz juz srodek, ale kazdy ma swoj sposob na modelowanie ;]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też dałbym niestety 4 bo: :P

-drzwi są za wąskie, poza tym zeby saobie ułatwic sprawe powinienes zrobic podtsawowe elemnty drzwi z dwoch kawałków (zewnetrzny i wewnetrzny :)

-na tym extrudowanym czyms na desce rozdz. kaszani ci sie taka troche na rogach

-ten stojący kikut to chyba ręczny nie ?:D

Taaa a pozatym to bardzo spoko, domyślam sie ze to nie cabrio :P więc chyba wnetrze nie jest aż tak ważne a jeśli chciałbys zrobic pozadne wnetrze to wiecej mialoby ono poly niz karoseria dltego w pewnym stopniu jestem w stanie Cię wytlumczyc;p)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple to sie nazywa komentarz thx ! :)

 

Drzwi jeszcze bede poprawial....z tym extruodwaniem racja...cos tam sie kaszani..ale ciezko zapanowac nad tym :D...a co reczny zly?:P

Cabrio to nie bedzie tylko Coupe...moze sedan...jeszcze sie zastanowie :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, to już lepsze zdjęcie :)

Pablo, według mnie twój model jest narazie trochę mało... techniczny :) to znaczy dałeś za dużo zaokragleń, przez co narazie model sprawia wrażenie zabawki :) jak możesz to pokaż siatkę, bo w niektórych miejscach wyraźnie źle się układa :)

powodzenia [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. poki co to nieźle!! Pracuj dalej i szybciej.. :-) Nie obijaj mi sie tak bardzo - wiem co to znaczy spedzać dużo zcasu z dziewczyna - tak wiec przywoluje Cie do porzadku i mowie: Ona nie umrze, jak raz do niej nie przyjdziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności