Skocz do zawartości

Concept: Dragon Hunter


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o rany !!! ale niedouczony ten hunter!!! przeciez od czasow hobbita wiadomo ze jedyna skuteczna metoda jest strzal z luku pod pache!

mozna stanac jeszcze na wysokim murze z wyciagnietym mieczem dwurecznym i czekac az smok nadleci(metoda bodajrze sir Camarisa w dragonlance)

Niestety ta metoda cechuje sie duza smiertelnoscia wsrod smialkow :(. Najwyrazniej byla wyprobowywana przez tego gostka. Coz - niestety wraz z naplywem zachodniej, pedzonej na hormonach, przesadnie inteligetnej, importowanej gadziej tandety przeminely czasy kiedy wystarczyl baranek z siarka ( w obliczu utraty konczyny ta metoda chyba jednak wroci do lask twojego bohatera:) ).

 

 

 

A i tak wiadomo ze smoka mozna pokonac tylko jesli \"sznasa na jego zabicie jest jak jeden do miliona\" . Dlatego moze dobrze ze uzywa kosy - typowo dwurecznego narzedzia. Tylko czy nie powinien jeszcze stanac na jednej nodze i zamknac oczu , aby szansa byla jak jeden do miliona a nie na przyklad do 999,999? coz - nalezalo by sie spytac chyba prattcheta... :P

 

rety co bylo w tym wigilijnym barszczu? :|

 

 

hmm czekam na wypowiedz Giorione na temat zaistnienia takiej profesji na forum :D

 

a tak na powaznie(?): calkiem fajny szkic (moglbys dokonczyc :P) ale raczej widzialbym to jako tlo pod cos niz samodzielny obrazek. Tego smoczka w tle wyciales z Ad&D? Bedziesz przerabial to na wektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

 

Chyba moja \"rzeczywistosc\" jest inna, niz Giorginowa, przynajmniej nie przypominam sobie goscia w koszulce na ramiaczkach i dżinsach;)

 

Tak sobie to wydumalem i tak tez zrobilem. Inspirowalem sie stylistyka mangowa, gdzie wszystko jest wieksze i odrealnione. Widziales miecz Clouda z FF7? Byl wiekszy niz samolot, a machal nim nawet jedna reka;)

 

Dlatego tez nie przykladaj do tego priczeta, gieorga, czy innych dandżynów i dragonow;)

 

Concept, to concept - jest skonczone. Na wektory zmieniac nie bede, bo szkoda mi na to czasu.

 

 

PS. Jezeli pytanie o barszcz bylo do mnie to niestety w tym roku nie jadlem, bo spedzam go w krakowie, poza domem. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy na ta prawice marudza...

 

no to sie przyjrzalem - i wg mnie to moze i faktycznie bark jest za bardzo wysuniety do przodu,

a czy lewa reka (jego) nie jest za krotka - bo mu lokiec siega do polowy klatki piersiowej a powinien do pasa (no przynajmniej ja moge sie dotkanc lokciem do pasa hmmm... :|)

 

bigle - nafaszerowanie dziewicy siarka w przewaznie wplywa zgubnie na dziewictwo rzeczonej a nie na smoka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, generalnie mniem siem podoba, tylko ten smok na niebie kojarzy mi się z jednym internetowym antykwariatem, pozatym wydaje mi się, że jak by kosę na sztorc postawić to by może lepiej wyglądało (oraz oczywiście DH można by wtedy w Panoramę Racławicką wkomponować)

 

 

acha i jeszcze jak byś mógł tę wersję z nałorzonym rastrem w black&white pokazać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goth: widze, ze tak sie podjarales swoja wypowiedzia, ze rozsiales ja po innych watkach;)

 

Milo mi, ze dalem Wam mozliwosc pokrytykowania mnie - dla odmiany. Taki wlasnie byl rozkaz z gory - mialem sie wystawic;) Joke.

 

Pomijajac kwestie samego conceptu, ktory uznany juz zostal za beznadziejny, chcialbym jeszcze rzucic male wyjasnienie tym ktorzy je zrozumieja.

 

Dziwna poza wziela sie z perspektywy, ktora sobie wybralem - z podlogi. Niestety w czasie pracy zrezygnowalem z pokazania nog i najwazniejsza linia - linia horyzontu istaniala tylko w mojej glowie;)

Nie mowie ze nie zrypalem - tak naprawde nie jestem juz w stanie tego obiektywnie ocenic.

Zrobilem wiec szybka (SZYBKĄ) \"przedluzke\" nog i naszkicowalem mniej wiecej zamierzona postawe - kontrapost i lekki skret i pochylenie tulowia w strone \"kamery\".

Zreszta, na rany Chrystysa, jakbym powiedzial, ze wykreslalem to wszystko, to bym sklamal. Wszystko bylo na oko, ale zapomnialem, ze tutaj to nie przejdzie;)

 

Poprawiac nic nie bede, ta praca jest skonczona, ale temat \"Dragon Hunter\" pozostaje otwarty - zrobie nowa, bardziej przemyslana wersje, rodem ze swiata FF, nie AD&D, ktory jest mi totalnie obcy.

 

Jezeli ktos chcialby wrzucic tutaj swoj concept tej postaci, to prosze bardzo.

 

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podoba mi się twój styl drug...

goni moj[lol2]

... a tak wogóle wazne jaki system?? i czy ma smoki zabijac czy panienki rozbierać tą kosą ...chyba pies z tym... ja bym mu tylko wyprostował nogi przy całej postaci, dynamika to podstawa;)(fajnie jakby jedena kryła się za drugą-jeśli dasz radę)

pzdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o orty w ogole, bo na tym forum nikt na to nie zwraca uwagi i kazdy pisze jak chce. Chodzilo mi tylko o slowo \"abstrahujac\", ktore pisane przez \"ch\" nabiera \"smaczku\". Oczywiscie Ci z papierkiem nie wiedza o co chodzi;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owce i tym podobne to starośiweckie metody na smoka - gostek Druga jest w porzo tylko strasznie śmiesznie wyglada ta obcięta dłoń. Troszkę sie uśmiałem jak to zobaczyłem .

A co dos tylu mangowego strasznie go lubie i dobrze, że ktoś sie za niego wziął (nie wspominając o ff7 - de beściak gra:D).

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313-jeżeli do mnie pijesz odnośnie mangi i anime to jest oczywiste ze ci ktorzy widzą tylko duże oczka i kilometrowe nogi nie mają o tym zielonego pojęcia...rodzaji mangi jest więcej niz eskimosi widzą odcieni białego(polecam długaśną historię \"lone wolf\'a\"-wycina,tak samo \"lone wolf AD2000\"pozycja jak na razie w przedruku anglosaskim,niestety)

drug-mogę wcisnąć coś swojego?bez systomowego oczywiscie:D...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to jak zabawa to zabawa...odbilem od patetyzmu mangowego drug\'a i wciskam szkic goblina, ba a jak on tez moze byc dragon lumpem:D

co do świata to chyba fantazy, cos szczegółowiej nie potrafie

ołówek chlopaki przykro mi...

szkic robiony na predce wiec bez zabawy w tlo i takie tam

pozdrawiam...w szczegolnosci aniolka który musiał wysłuchiwać dywagacji czym goblin powinien załatwić smoka, buziaki:D

 

 

oki tego tez wywalam ... jak tak no to troche inna zabawa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki Nindżo, kotku, zaproponowalem Giorgowi zabawe, chciales sie dolaczyc, wiec przynajmiej racz trzymac sie tych zasad, o jakich mowilem.

 

Chodzi nam o wlasna, przemyslana wizje Dragon Huntera, ale na powaznie, nie z jajem. Chodzi tez o gotowca, a nie o szkic/rysunek olowkiem.

 

My way or highway ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by littleninja

Tiger1313-jeżeli do mnie pijesz odnośnie mangi i anime to jest oczywiste ze ci ktorzy widzą tylko duże oczka i kilometrowe nogi nie mają o tym zielonego pojęcia...rodzaji mangi jest więcej niz eskimosi widzą odcieni białego(polecam długaśną historię \"lone wolf\'a\"-wycina,tak samo \"lone wolf AD2000\"pozycja jak na razie w przedruku anglosaskim,niestety)

drug-mogę wcisnąć coś swojego?bez systomowego oczywiscie:D...

 

 

Dżizus... czytaj co pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności