Skocz do zawartości

Dobra literatura na początek.


maderrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zacząć zabawę z grafiką 3d. Poczytałem trochę w internecie, znalazłem dużo ciekawych tutoriali, ale nadal nie czuje się nasycony. Stwierdziłem, że najlepiej wiedza wchodzi mi z konkretnych materiałów zawartych w książkach. Moje pytanie do was jest : "Jaką książkę na początek polecacie ?" Będę również mile zaskoczony jeżeli zasypiecie mnie linkami do dobrych kursów. Już kilka dni przeglądam to forum i ktoś miał podobną prośbę tyle, że chodziło o internetowy kurs. Ktoś dał link do zbioru linków, ale niestety rozczarowałem się, odnośniki (zwłaszcza te które mnie najbardziej interesowały) nie działały. Czekam na odpowiedź.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nastepny ktory chcial by wszystko na tacy dostac, trza sie troche wysilic, porob tutki poczytaj topiki i wsio, niemysl ze nagle tutaj zostaniesz gotowcami zasypany, myslisz ze kazdy tutaj z grafikow pisal taki watek "dajcie mi ksiazki i linki nał pls" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem gdzie znaleźć, ale moje pytanie brzmi którą byście pozycje polecali dla początkujących ... :) To może inaczej. Właśnie zamówiłem sobie książkę [link] czy jest to dobry wybór ?

 

 

Sam posiadam tę książkę, miałem ten sam dylemat co tym, muszę przyznać ze ksiązka jest rewelacyjna w pare dni opasujesz podstawy max'a i napewno cię to baaardzo wkręci :P Naprawdę polecą tę ksiązke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności