Skocz do zawartości

bryła w aksonometrii


jagna89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda ze mi sie nie otwiera to cos z linka , nie wiem co tam jest za bryla i jak jest pokazana to niewiele moge napisac - moge sie domyslac i strzelac ze jest pokazane pare widokow ( gora przod bok , moze jakis jeszcze ( tzw rzuty monge'a) podstawa to ciut ( moze wiecej niz ciut ) wyobrazni , potem narysuj sobie szescian lub prostopadloscian w ktorym tjby zawiera sie ( w zewnetrznym obrysie ) calosc bryly ( mysle ze powycinana lub podoklejana z wielu kawalkow) . ten narysowany ( SZ / P czyt. szescian lub prostopadloscian) podziel sobie domyslnie na segmenty ( ( ktore najlepiej jak beda odpowaidac ilosci krawedzi (w widokach)bryly ktora masz narysowac a potem zabawa w wykorzystanie wyobrazni i przelanie tego na papier - musisz tylko "poskaldac" taka bryle ( zawrzec ja w SZ/P ... jesli bys nie umial tego zrobic to postaram CI sie pomoc ale nie widze tego tekstu z linku bo mi sie nei wczytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lampeluna.pl/DSCF3611.jpg

 

Zapisz się na kurs organizowany na wydziale uczelni do której chcesz zdawać. Lub przynajmniej weź kilka lekcji u kogoś kto daje takie lekcje rysunku nastawione na zdawanie na architekturę.

W tym teście tak jak i w każdym innym rysunku na architekturę musisz najpierw rozrysować konstrukcję bryły. Ten mój krzywy szkic ma ją jeszcze za słabo podkreśloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności