Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mazda 6 Sport


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te znieksztalcenia to wina kamery. nie przyuwazylem, ale w pierwszym renderze rozmiary sa ok. uzywam v-raya. juz na dobre chyba :D moze mi ktos jeszcze tylko powiedziec jakiego backgrounda uzywac? zeby polysk na lakierze byl ladniejszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak.

Po pierwsze primo - spojler dziwnie sie lacza plowki tak do poprawy.

Po drugie primo - listwy (?) na dachu masz zle zobacz sobie na zdjeciach ze sa zupelnie inne to nie sa zwykle rowki tylko takie cos szersze i tam sie wczepia bagaznik.

Po trzecie primo - listwy na drzwiach sa za grube i za waskie poszerzyc i odchudzic trzeba.

Po czwarte primo - bieznik masz zle ustawiony bo on teraz zbiera wode zamiast ja odprowadzac.

 

To narazie tyle.

 

Pozdro[piwo]

 

Edit:

 

Jak mozesz to pokaz render tylu.

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugow jeszcze nie poprawilem. pracowalem nad renderem i narescie ejstem zadowolony :D szczegolnie z nr 1. reszta to takie moje eksperymenty

nr1. render time: 7:05

mazda3.jpg

nr2. render time: 17:56

mazda2.jpg

nr3. render time: 18:40

mazda4.jpg

 

 

i co myslicie? aha autko ma 510 tys fejsów(face)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie. Nawet bardzo. Jak na pierwsze autko to super. Ale niestety jest kilka \"wiekszych\" wpadek.

 

Spojler jest chyba nie zweldowany (a moze taki ma byc, nie wiem). Podobnie klapa bagaznika. Cos musisz zrobic za kolami (wewnetrzna czesc blotnika). Odstep miedzy drzwiami przednimi i tylnymi jest chyba pokrzywiony. Material felg, bleee, wymien prosze :)

 

Nie miej mi za zle, gdyby to bylo w galerii a nie w WIPie to bym nic nie napisal. Ale prace trwaja, wiec pewnie poprawisz, prawda? :)

 

Pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem doswiadczonym materialowcem, ale sam jutro bede kombinowac nad felami, wiec jak dojde do jakis madrych wnioskow to na pewno sie podziele. No bo ten material wyglada, hmm, jak takie smieszne plastikowe jebadełko, nie wiem jak to okreslic, ale pewnie sam wiesz o co chodzi :)

 

Nadal ciekaw jestem tylu (chyba ze nie zrobiony jeszcze, to wtedy nie ma problemu, bo zrobisz jeszcze :) )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności