Skocz do zawartości

Finished 2D: Centaur Courtship


Dzordan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja powiem tak - sama panienka (i to ta czlowiecza czesc) jest naprawde fajna - wreszcie zywe kolorki nie zamulone jednym kolorem cienia jak to miales w zwyczaju. Koszukla juz tak troche mniej mnie przekonuje, polprzezroczyste rzeczy zwiniete w walec na obrzezach sa bardziej nieprzepuszczalne (bo material sie na siebie naklada) u ciebie cala koszulka jest niemal jednolicie przezroczysta

 

No i najwieksze baty za tlo - niemal kazdy element z innej bajki, inne oswietlenie, nie ma zroznicowania na plany, nie ma zroznicowania detalu - dla mnie jarmark i duzo pary w gwizdek, no i panienka jakos srednio do niego pasuje :P

 

Ale generalnie dobrze jest. Sama pani wyszla naprawde fajnie, ladne kolorki a to wazne :] Z refeki jakiejs? bo jakby znajoma troche.

 

Nie pach sie od razu w taki dziela detaliczne bo szkoda czasu i pracy, dobrze rozplanowane i wykonne tlo nawet w formie speedu sprawdzilo by sie lepiej niz to obecne przedetalizowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Work! Ładny sielankowy klimacik, ...noo jest parę rzeczy do których można by się czepić, mi osobiście trochę to cielsko końskie nie pasuje, sierść bym poprawił i wydaje mi się że przód tej części centaura powinien być większy, bo tyłek ma rozlazły a te przednie nogi tak wąsko że nawet prawdziwa kobieta ma tam szerzej (chyba że anoreksja ;P), no ale nie ma co narzekać, praca na wysokim poziomie ;]

ps: twarz ma trochę jak Legal Blondee ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ona ma ten... no wiesz... ?

z tyłu pewnie....

 

a co do pracki, to jak już wspomniano, troszke przedetalizowana :)

ale jest fajnie :-) choc imho: powinienes pocwiczyc kompozycje calej pracy robiac speedy, zanim zaczniesz robic takie detale :)

 

nie jest źle ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę za dużo się dzieje w najbardziej odległych planach, ale jest przyjemny nastrój ogólny. Postacie wyszły bardzo ładnie, ale część "końska" już odstaje anatomicznie (ale w sumie koń ma dość trudną anatomię).

 

Całościowo bardzo przyjemne wrażenie robi (dużo daje miła dla oka kolorystyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności