Skocz do zawartości

Pojazd 3D: DeeP eX - concept car


Rekomendowane odpowiedzi

Cudem znalazłem trochę czasu i stworzyłem swoją kolejną wizję samochodów serii DeeP :) nie ma co pisać, tylko szyby miały być czarne dla kontrastu nie dlatego ze nie ma środka bo prowizoryczny jest. Projekt przeznaczony dla ludzi chcących samochód 3 drzwiowy, zamiast limuzyny, trochę ekstrawagancji, agresywności i sportowego zacięcia w miarę eleganckiej i delikatnej linii :) oceniajcie :)

 

deep_ex.jpg

 

deep_ex2.jpg

 

UPDATE:

clay1.jpg

clay2.jpg

 

i jeszcze taki bajer:

felga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Render troche kosmiczny ale uwielbiam takie autka... sam mam naszkicowane ze 4 prototypy ale czasu na 3d brak...

Naprawde szacuneczek świetni wymodelowane (eleganckie felgy).... Ino na boczku łysawo... może chromowana listwa by się przydała.. albo sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też concept się nie podoba. Zarys przypomina połączenie fabii, mini i range rovera - czyli dosyć dziwne połączenie, a detale, np. grill kojarzą mi się z taką NRD-owską cieżarówką IFA. Nie mogę się oprzeć wrażeniu ze praca była robiona na szybcika. Felgi sie bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, to wam się nie podoba. Jeśli chodzi o kilka rzeczy:

- to nie było robione na szybko, trochę to słabo widać na tym lakierze, jak będę miał chwile to pokaże gładki model, mało jest tu płaskich powierzchni oprócz maski, są połączone wypukłości z wytłoczeniami, jest linia oplatająca samochód, wszystko połączone z krótkimi zwisami

- grilla praktycznie nie ma, bo tam jest sama chłodnica

- jak Wam się kojarzy z fabią ? nie mam pojęcia z jakiej okazji, bo jest biały dach ? to gratuluje łączenia faktów

- range rover bo ma kant na masce, tyle że to tylko podobieństwo w założeniu, bo jakoś zestawiając fotki to nie wiem co jest podobne

- co do mini to ma podobny styl, jest masywny i niski z dużymi felgami, ale nic konkretnego

- samochód jest na około oszklony i pod tym są słupki

- miał iść na minimalizm i oryginalizm, a że patrzycie na samochód i myślicie do czego jest podobny to trudno, nowe subaru też jest podobne i to dużo bardziej i może być

 

to w ramach wytłumaczenia i objaśnienia co i dlaczego, zauważyłem, że nie wielu osobą się podoba, ale mi tak i jeszcze paru osobom dla których jest oryginalny, trudno nie każdemu musi.

 

Mimo wszystko dziękuję za komentarze.

 

Natomiast komentarz o "wiejskim tuningu" mógłby być uargumentowany bo fakt, że komuś się nie podoba to nie znaczy, że coś musi być kiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitekkk nie chodzi mi o detale tylko o zarys ogólny. Zwłaszcza linia dachu, cala górna część nadwozia mi kojarzy sie z range roverem - czyli jest dosyć kanciasta - pomimo tych IMO przekombinowanych zafalowań - słupki idą pod podobnym kątem, tylny słupek ma podobną grubość. Nie mam nic przeciwko braniu wzorców z innych aut (nawet jestem gotów uwierzyć w to że nie zrobiłeś tego świadomie) - ale wg mnie w Twoim projekcie jest tak dużo motywów, różnych styli, że to wszystko nie trzyma się kupy. Fajnie, że praca jest skończona i że Tobie sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, ale walnąłeś tekst RA... no nie moge no...;D

 

Żeby robić ładne koncepty trzeba mieć duuuuży talent i duuuużo doświadczenia a wiec jesteś na dobrej drodze bo talent imo masz:)

 

 

A z tym to ja się nie zgadzam... jakby to o talent chodzilo to bysmy mieli z 50 konceptów na miesiąc .... jak chcesz ladny concept to nic innego jak robić samochody.. 1/100 wejdzie i się spodoba. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

 

Co do tematu to tak dość ciekawie ... bryczka ma pazurki ale otoczenie mi się nie widzi... wolal bym go raczej zobaczyć w ciemnym studju z abstrakcyjnymi światlami w tle i ladnymi odbiciami na samochodzie.... koncept 3gwiazdki render 2.5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności