Skocz do zawartości

Finished 2D: Kronika - okładka płyty


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt mojej pracy ostatnich kilku...ekhm miesięcy (w wolnych chwilach). Mój przyjaciel już po raz trzeci poprosił mnie o zrobienie okładki na płytę dla jego składu. Dostałem kilka referencji (w większości stare komiksy Batmana) i w zasadzie miałem narzucone co ma się znaleźć na froncie i nakazane, aby to było w czerni i bieli. Narobiłem trochę własnych pędzelków, no i dużo gapienia w referencje było (szczególnie jeśli chodzi o ręce - niestety komiksy to było za mało).

 

 

k2.jpgk1.jpg

 

k3.jpg

bat1.jpg

 

i wersje z zadymką:) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no sie okazuje, ze ta pora to srodek dnia dla wielu z nas :)

OmeN: zadymka umieszczona celem ciekawostki, nie pojdzie do druku, co do dloni zgoda - jak znajde chwile motywacji to nad nimi popracuje zanim chłopaki to wydrukują (a myslalem, ze juz do tego nie wroce:))...dzieki za koment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z OmeNem we wszystkim ;)

 

Dlonie zniewiesciale takie wyszly. Nie mowie, ze powinny rozrywac koszule, ale nawet w takim spokojnym rozchylaniu koszuli powinno byc troche stanowczosci. W ogole przy takim motywie z konkretna klatą przydaloby sie kilka momentow gdzie czuc ta materie, gdzie jakies napiecia sie tworza, cos jak przy guziku. I tak jak przy guziku widac oddzialywanie na siebie sil, to przy zestawieniu koszula-krawat i dlonie-koszula nie ma tego efektu, tak jakby oddzielnie sa.

 

I mozna by troche nad cieniem lancucha popracowac, bo lekko odstaje od klatki, nie czuc ciezaru.

 

W ujeciu tylem mi osobiscie troche przeszkadza przewaga pionow. Przod jest bardziej horyzontalny a te piony troche wychudza postac. A przynajmniej nie probuja jej poszerzac ;) Tam gdzie pojawia sie snieg juz jest ciekawsza, bardziej pelna forma.

 

W Batmanie trzymajacym plyte troche nieuzasadnione to maksymalne rozjasnienie przy nogach. Tworza sie tam mocne ksztalty, a chyba niepotrzebnie. Zgasilbym caly prawy-dolny rog troche. Kompozycja by sie czytala bardziej po kole.

 

Sie rozpisalem, ale podoba mi sie. Jak zostane muzykiem to wale do Ciebie od razu po okladke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, koszula w porównaniu z twardym materiałem nazbyt blaszana. Ma to swój urok, ale już nie w relacji z czymś, co winno być jeszcze twardsze.

Całość prezentuje się b. ciekawie. Sprawną masz łapę. Jeszcze może grubości tych łańcuchów zbyt podobne. Zróżnicowałbym je. No i jw. : łapki się proszą o wydłubanie. Rzeźbiarska cała postać, dłonie odstają, a one przecież najistotniejsze. ...a te latające gluty..., raczej mi przeszkadzają :D, ale to moje zdanie. Przypominają plakaty Młodożeńca, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak pisze Undercover - ramiona troche podnieś i rozchyl bo jakby strasznie krótkie łapki mail (sprobuj sam taka pozę zrobić i zobacz jak ci sie ramiona rozchodza)

 

Ale ogólnie mimo ze preferuje niewiasty, świetna ci ta klata wyszła :] Az milo popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności