Skocz do zawartości

POSTAC: panna w żelastwie


dzabadzaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spróbuj zamieścić jakies inne rzuty, bo na tym neiwiele widać.. zapowiada się mangowo - póki co wyglada nieźle.. pokaż więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... ja nie jestem żadnym specjalistą!!!! Co najwyżej moje rady mogą CIę dobić, ale jak chcesz to możesz za nimi podążać! :)

A co do mangi - a te przerośnięte naramienniki to nie trącą troche mangą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie narazie podoba na tyle na ile pokazales jest wszystko ok .... co do piersi to w \"rzeczywistosci\" widzialem wieksze jezory ..widocznie takie maja byc.. jedyna rzecz do jakiej bym sie przyczepil to nosek ... kabiety zawsze wygladaj ladniej z malymi noskami

 

Cheerz !!!

cierpliwosci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za komentarze, prawie juz wrocilem z noworocznej zabawy, jak na dobre pojawie sie w domu to pokaze Wam wiecej tej laluni, klimat mangowy wyjdzie mi pewnie przez to ze wszystkie metalowe elementy beda ze 2 razy za duze, ale nie bede zbyt sie trzymal japonskich klimatow, narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, zrobilem helm, zastanawiam sie czy robic duzo szczegolow czy wiekszosc zostawic dla tekstur, nie pamietam czy juz wspomnialem ze projekt ma byc animacja, narazie zrobie malo szczegolowy model z duzymi texturami (ale to pozniej) a pozniej ewentualnie uszczegolowie miejsca, jak juz bede wiedzial na ktorych ujeciach panna bedzie blisko, pozdrawiam czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeper: bo to ma byc animacja, potrzebny jest mi caly model, kobita nie bedzie nonstop w helmie i w zelastwie, i musi wygladac na faceta jak jest w zbroi bo bedzie to element zaskoczenia gdy w pewnym momencie bedzie kobitka sie \"rozbierala\" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by dzabadzaba

nacycniki beda mialy jeszcze kilka szczegolow, zostaly mi nagolenniki, te na uda (nie wiem jak sie to nazywa), rekawice i .. i nie wiem co jeszcze, pozdro

 

nacycnik kompletnie mnie rozwalił, świetne określenie, chociaż może bardziej odpowiednie było by \"biustonosz pancerny\"

co do \"te na uda\" to może chodzić o folgi (metalowe pasy zachodzące jeden na drugi i połączone w sposób pozwalający na zginanie się całej konstrukcji), może to być nabiodrek (w zbrojach płytowych element mocowany właśnie na udzie, może to być taszka (również element zboji płytowej osłaniający powierzchnię między fartuchem a nabiodrkiem,

co do innych elementów to mogło by na tym modelu nieźle wyglądać coś w rodzaju saczka (kolcza lub blaszana osłona na genitalia) tylko w kształcie fig, a nie slipów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baton: faktycznie cholera... tak to jest jak sie nie ma wszystkoiego dokladnie zaplanowanego... co myslicie o plaszczu / futrze z dzikiej zwwierzyny zachodzacym na na_cycniki ?.. no samm juz nie wiem...

kowalski: dzieki :) mysle ze te elementy zbroi beda raczej malo realistyczne i niezbyt przypominajace te ze sredniowiecza, nie z lenistwa tylko z checi zachowania stylu bardziej fantasy, ale napewno natchnienie czerpac trzeba z rycerstwa srednioweicznego, z saczkiem to sie zgadzam, cos takiego zrobie, a na uda pwnie bedzie nabiodrek,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ładny, bardzo łądny i ciekawy modeli - jednak nie zajeżdża mangą :( :P A co do tych piersi - chyba większość z obecnych tutaj nie ma żon/dziewczyn, albo za dużo filmów z czerwonym kółeczkiem się naoglądała - są ok!! ..ale ich i tak nie widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

cala siatke umieszcze pozniej,

kolczuga to sa przekszałcone polygony fragmentu ciala plus przeskalowanie troszke zeby ostawala od ciala, ale chyba chodzilo ci o material, niestety jest on narazie tymczasowy, jest to zwyczjny phong z textura fabric w kanale diffuse i bump i chyba spec, nie pamietam, fabric z trzecim kolorem czarnym.. ale jak wspominalem to tak tyylko tymczasowo, pozniej wymysle cos bardziej przekonujacego oko, reszte wymodelowalem z cylintrow (naramiennki, helm, pasek, nacycniki sa polygonami z kolczugi, wszystko modeluje SDS\'ami w XSI, nie jestem rzadnym specem od modelowania ale jak chcialbys wiedziec coskonkretnego to pytaj smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo ładny modelik!! Ciekawy pomysł!! Robisz to na pdst jakichś referencji?? Czy tak wymyślasz wszystko.. jakieś inspiracje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności