Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jednak nie Merc ale Porsche Cayenne Magnum (2008) (Tuning od TechArt)


D4D4L

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Prawdopodobnie bo nie jestem jeszcze pewien czy będę go modelować :) Szukam ciekawego SUV'A ale którego jeszcze nie było na forum :] jak coś znacie to piszcie :)

 

Będę jechać z Zdjęć i blusów z 2005 ... więc widzicie błąd/niezgodność plx wytykać :)

 

Tak że będę go modelować w wolnych chwilach więc może to troszku potrwać :x, jak na razie niema nic ale postaram się coś skroić niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

^^ spoko :D wiesz jeszcze myślę nad modelem..... może(;P) ktoś z czymś ciekawym wyskoczy... kto wie może BMW strzele :]

 

P.S. ładnie Ci studio idze... tylko daj troszkę ciekawsze background... wiesz kolorystycznie jakieś światło itp ... doda klimatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny bo w wolnym czasie robie :] mam jeszcze parę innych rzeczy do zmodelowania :x

 

ReflectVision - Sokole oko o.O już myślałem że mi ujdą te bugi przy wypustach :D, poprawie w najbliższej chwili. :)

 

AGmakonts - Eeee opona to będzie displacement.. nie chce mi się modelować a displa będę robić 5-10 min i będzie taki sam efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...

 

No to tak... merca olałem bo jest chory i do kwadratu... i wogóle ble jest :P

 

nad Porschakiem siedzę od wczoraj ... jakieś 6~h dłubania w maxie

43636770ht7.th.jpg Troszku jeszcze bugów jest ale to w wolnych chwilach fixne.

 

P.S. Nie mam blusów więc jak coś widzicie że jest źle to krzyczeć! :P(Z tych fotek dlubie http://www.netcarshow.com/techart/2008-porsche_cayenne_magnum/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wybierz ładniejsze auto nie wiem czy wiesz alepowstala zmowa wsród wrazliwych fanow motoryzacji - wszyscy sie umówili ze tego modelu nie bylo bo nadal chca lubic Porsche - prosze nie odbieraj nam tego

 

 

WOW.........no to teraz mnie zownowaleś.....

 

P.S. Ale co wam się w nim nie podoba... ? inne Porshaki są gorsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kysz phhh...

Nie no juz lepiej rób kajena, lepsze to niz zmieniac pomysl co chwilę

 

A co to kajen ? :D A co do tego Porshaka to troszku go zmodyfikuje... (inaczej od tych na refkach) ... zrobię go troszkę wyższego i z rurami do okola zapewne.. sam jeszcze nie wiem rozmyślam nad tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie rzeczy ktorych nie wolno robic, nie wolnowziac wyswiechtanej swoja droga 911 turbo zamienic w suva. Przebolelismy to ze na "nowe" 911 Porsche nie ma pomyslu od 96 roku ale to juz nie przejdzie - rozumiesz. Ten samochod jest brzydki bo to rozdmuchane 911 zwyczajnie wyglada tak jak chomik dymany wlasnie przez desperata. Jest sporo suvow dla mnie wszystkie sa brzydkie ale ten jest szczytem wszystkiego.

Masz tu pare pomysłów przypadkiem wychaczonych z netu

http://www.drivesuv.com/FordBroncoconcept.html

http://digiads.com.au/car-news/latest-HUMMER-news/Hummer_H3_20050606/photos_0.html

http://www.netcarshow.com/dodge/2005-ram_power_wagon/1600x1200/wallpaper_01.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No eee dobra to już niezle argumenty poszly ;] ale troche zapuźno ... do skończenia modelu zostalo mi kilka godzin.. detal itp i będe studio mu designować ... co do robienie go pod kontem oryginalu to raczej nie ... juz robie ten tuning od TechArt... + pare moich modyfikacji... zobaczymy jak będzie po skończonej robocie... a nurz się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya

 

Lukasz_Stanek - Hmm może zmienie może nie sam nie wiem :P jak na razie robie ;] A co do czasu to ehhh nie lubię czegoś robić zbyt długo... staram się to robić tak w 3-4 dni bo dłuższy czas to sam nie wiem.. strata czasu :P

 

Pecet - no eee no yyyyyyyy jak bez komentarza ;] odpalaj painta i smaruj na czerwono co jest źle i ble :P od tego jest w końcu wip co nie ?

 

Upek :) jest jeszcze trochę do poprawy, zwłaszcza nadkola... trochę krzywo wyszło wrrr

93934458gb5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się to robić tak w 3-4 dni bo dłuższy czas to sam nie wiem.. strata czasu

 

strata czasu to bedzie jak w 2 dni zrobisz beznadziejny model;) bo ani on ciebie nie zadowoli, ani na ciebie nie zapracuje, czas stracisz, a lepszy i tak kiedys bedziesz musial zrobic... pozdrawiamn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie jakieś jaja robisz z tym modelem, zwłaszcza że lamborghini pod względem modelowania wyszło Ci całkiem nieźle, więc początkującym nie jesteś. Raz że ten "porsche" bardzo krzywy, dwa że wogóle nie podobny, modelujesz ze zdjęć, więc musisz wiedzieć że to nie to samo co modelowanie z blueprintów bo musisz sobie w wyobraźni "wyprostować perspektywe" zresztą weź sobie porównaj zdjęcie jakiegoś samochodu do jego blueprinta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyaaa

 

hkropinski - em no nie koniecznie... jak przychodzi zlecenie i mam 1 tydzień na model + render to sry ale model 3 dni studio 3 dni i 1 dzień post produkcji + popraw dla zleceniodawcy... dlatego go tak na speed wziolem ;]

 

Lukasz_Stanek, Piksar - Spamerzy ? ;] +1 ^^

 

Pecet - no kurcze no chciałbym cię strasznie posłuchać i zrobić to jak należy ale z takiego komentarza jakoś cięrzko mi jest coś poprawić... wiesz brak specyfikacji co gdzie jak/fotki ref etc...

Co do modelowania z perspe/blusów... no kurcze no nie bierz mnie za głupka ;p mam z tylu ładne blusy(które są mało celne ale sa ;]) które mnie prowadzą i których się trzymam ze znakami szczególnymi tego autka(wiesz gdzie drzwi ciąć... gdzie hamfer na drzwiach dać dlugość szerokość etc..)... ale zwróć uwagę że to jest tuning a nie oryginał...(więc niema dokladnych blusów) oraz ja go też troszkę gdzie nie gdzie zmieniam...... co do krzywizn to są i nawet sporo(nadkola, polączenie nadkola z drzwiami przednimi, tylni zderzak ma buga, przedni zderzak krzywy + parę innych...)

 

Wciąż dzięki za radę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest ... co 20 par oczu to nie 1 ;] a jestem czuły na ten model bo gallardo dość ostro pojechaliście w finished a cisza była w wipie ;p więc teraz będę ciągać za jęzory ! :D

 

Pozdrowienia, ide nyny skończyłem lekcje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że nie masz wyczucia do modelowania ze zdjęć;) widziałeś żeby jakiś suv czy inny samochód miał tak rozjechany tył? (widoczne zwłaszcza w widoku front). Weź sobie blueprint jakiegoś podobnego samochodu z góry i porównaj ;) jak wstawisz koła do przodu to albo będą wystawać znacznie albo będą całkiem schowane. Dach zazwyczaj idzie prosto po całej długości albo się zwęża ku tyłowi, u Ciebie ma jakieś poszerzenie w środku długości.

 

uch i btw to tylko mi się tak zdaje czy wam też, że ten przód jest zbyt ''prosty''
mi wszystko się wydaje krzywe :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh no mam właśnie pod tym modelem blusa z oryginalnego modelu i u niego tak idze :/ sam zauważyłem tom dupę jak stodole i tak też mi nie pasuje :P + nadkola doszły to trochę dodały tych garbów :/ może jednak przesadziłem :x wrrr a z dachem to racja tnx ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna felga ;] a co do samego samochodu to wez troche przod poszerz bo w rzeczywistosci jest szeroki a u ciebie taka waska kiszka wyszla a jesli chodzi o ten rozjechany tylek to sie troszke rozjezdza ale nie az tak ;)

pozatym bardzo ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwag - tnx a ten screen jest z FFD strzelony... tam trochę go zwęszyłem.. normalnie leci prosto ... ale to był zły pomysł z tego co widzę :P

 

Lukasz_Stanek- No to jest wip przecież nie... ;x trochę wiary !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz_Stanek kazdy ma swoje zdanie a mi sie ogolnie model podoba ja nie jestem jeszcze jakims super grafikiem i niewidze bledow ktore byc moze ciebie raza i na moje oko jest ok.

 

bylem niedawno i wszystko jest ok ;]

nie bede sie klocil bo niemam checi i czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya

 

To taki mały upek ... z czasem cienko wrrr... dorobiłem dziury na śruby w feli :P 11tw3.th.jpg moim zdaniem trochę je zrombalem ale jak nie zauważycie co jest źle to zostawiam ;p

 

Później poszukam jakichś starych hamulców i reszty to je tam wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności