Skocz do zawartości

Pojazd 3D: 2nd Fiat 500


tutomash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem wziąść się za siebie i popracować nad bardziej złożonym modelem. Dlatego zacząłem modelować fiata 500 tak jak xaoo w swoim wipie http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=44072

 

obaj uczymy sie modelować, korzystamy z tego samego tutoriala

http://www.3dtotal.com/team/Tutorials/fiat500/fiat500_m01.asp

 

mam nadzieje ze obaj osiagniemy koncowy efekt, oraz ze bedziemy wspierani przez konstruktywna krytyke od wszystkich zainteresowanych

 

oto efekt 2-3 godzin pracy:

 

ef2b31f5c26052c4.jpg

 

4e7cba64ad838f31.jpg

 

9c3841e7eaaf068c.jpg

 

bcd4a8d554ef1485.jpg

 

38a70ecf0c792e10.jpg

 

0bd7c1d0f49c0c1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hejka tutomash :)

 

Widze,ze fiat 500 ma powodzenie :) Ja stanalem na tym, ze bede modelowal jeszcze raz od poczatku, bo kilka rzeczy mi sie nie podoba. To juz bedzie 3 raz od poczatku :) ale juz wiem co i jak. Najgorzej jest przestac i zostawic na pozniej, bo wtedy wybijasz sie z rytmu. Dlatego ja teraz bede dzialal codzienie.

 

Mam nadzieje,ze forumowicze beda nas motywowali, a sami bedziemi sie wzajemnie wspierali.

 

Zycze powodzenia,

 

xaoo

 

P.S.

 

Narazie niezle Ci idzie. Powiedz mi,czy sam ustawiales blueprinty, czy korzystales z gotowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o my gy. kolejny fiat 500. i to nikt nie robi tej nowej 500 tylko ta stara klepiecie :P tak czy inaczej powodzenia. dobrze ci idzie narazie :) daj widoki z viewporta, ze standardowym materiałem ze zwiększonym lekko specularem, to będzie łatwiej błędy wychwycić. ale nawet teraz widać że coś z tyłu przy szybach jest nie tak. po krótki namyśle postanawiam zabrać się za nową 500 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sie porobilo troche krzywizn, nad migaczem, na masce i na wytłoczeniu z przodu, przerabiasz tutorial, to powinienes porownac swoj model i ten w tutku na tym samym poziomie! skoro sie uczysz to nie wyprzedzaj tutka! to on ma cie czegos nauczyc a nie ty jego!:) dach tez troche krzywo, popatrz na pronty, u cibie idize prosto a na princie jest obłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!!

 

No widze,ze postepy wieksze niz u mnie. Jak dla mnie maska troche za wielka (wycieta maska nie pasuje do reszty auta) i ze swiatlami cos nie tak. Znaczek firmowy na froncie tez mi cos nie za bardzo pasuje. Tutomash nie spiesz sie bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Pracuj dalej i nie poddawaj sie.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie 500 jest bardziej "obla" tak mi sie wydaje :] Jak juz przerabiasz tutki to... to patrz sie tez na zdjecia bo moje zdnaie jest takie, ze nie jeden tutek wprowadza w blad, aczkolwiek ten o 500 to jeden z lepszych jakie widzialem :] pozdrawiam i zycze Powodzneia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq - masz racje troche sie tych krzywizn narobilo, stram sie robic ten tutorial najdokladniej jak potrafie, ale jest napisany pod starego maxa i wiekszosc czynnosci jest ogolem napisane,

xaoo - stram sie nie spieszyc, ale masz racje musze zwracac uwage na takie szczegoly

Bubu - dzieki za podpowiedz, co chila patrze na rozne zdjecia tego modelu, postaram sie poprawic wszystkie bledy

 

dzieki za komentarze czekam na wiecej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności