Skocz do zawartości

Postać 3D: twarz


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Można ale weź pod uwagę że to jest forum i nie każdemu będzie się podobać .... A co do pracki to mi się podoba.. fakt chciałbym zobaczyć w kolorze z makijażem i ciekawym back groundem ale to też jest fajne

 

model jest dobry bump na ustach sexi a brwi troszke za plaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ po co te nerwy, to była tylko moja subiektywna, mizerna opinia. Każdy robi jak chce i co chce, to jest właśnie sztuka, a wielką i niełatwą sztuką też jest zrobić tak żeby się każdemu podobało :)

 

mi poprostu takie zestawienie kolorystyczne się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuję sie tylko, nie to że sie w jakikolwiek sposób porównuje, ale Picassa nikt chyba nie pytał czemu zegary są krzywe.

Jednakże bardziej przypuszczałem że do kadru sie przyczepicie niż kwestii kolorystycznych.

Miałem dwa koncepty. Jeden był taki a drugi lekko prześwietlony i także w miarę czarno-białe. Nastepne będzie full kolor z samoopalaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie nie podobaja kolory - zeby to duzy kontrast mialo to moze byloby fajnie a tak to takie szare, plastikowe cos. Sory za mala masakre :)

Moglbys dac kamere z dluzsza ogniskowa zeby perspektywa tak nie znieksztalcala. Zrenice maja zbyt ostre kontury. Z brwiami jest cos nie tak ale nie ma tragedii :) Nos u podstawy powinien byc szerszy.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że to proces a ta praca to tylko etap. Chciałbym tu jeszcze wrócić więc bez masakry proszę.

 

Gordy jak ta praca to tylko etap to trza było dać do wip'a . Moim skromnym zdaniem parę poprawek by się przydało. Np. rzęsy są zbyt równo ułożone i wyglądają jak by były obcięte nożyczkami, tak samo na brwiach są gdzie nie gdzie takie nienaturalnie krótkie włoski. Ogólnie poszczególne elementy twarzy dobrze zrobione ale nie za dobrze rozmieszczone co widać na miniaturce, bo z takiej perspektywy trochę trudno ogarnąć całość. Uważam że twarz jest za długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności