Skocz do zawartości

Finished 2d: Anioły vs diabły (duże prace).


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Elo.

Robiłem ostatnio mały projekt dla klienta - coś na wzór tatuażu.

Miał być wykonany w standardowej mojej formie, czyli rysowanko z detalami.

Klient nie chciał tatuażu operującego na głębokich plamach, a raczej na dopracowanym szczegółowym opracowaniu.

 

Praca wykonana ołówkiem.

Z założenia miała być na A4 - no ale jakoś tak wyszło, ze sie rozrosła do powiększonej B2.

Całość zeskanowana w kilku fragmentach i sklejana w szopie. Skaner słabej jakości więc części odcieni szarości nie widać :/

 

Praca w miarę dokończona - więcej czasu nie miałem.

 

Projekt już zakończony, klient bardzo zadowolony, ale prosiłbym o wszelkie uwagi, rady, komentarze.

Wszystko, co pomogłoby wyeliminować w przyszłości niedopatrzone błędy.

 

Pozdrawiam

Giorgione

 

tc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli to większość postaci z rysowana z wyobraźni to pełen respekt dla ciebie za wykonanie, wielkość tej sceny przede wszystkim robi wielkie wrażenie i się prezentuje ładnie, nie mam zastrzeżeń co do techniki ;] ***** ...jednak jak tak się spojrzy na pracę (konstruktuwnie), widzisz temat to nie do końca pasuje, bo te postacie nie tworzą wrażenia walczących, możliwe że jak byś postacie bardziej dynamicznie rozplanował było by mniej sztywno ;]

na przyszłość można by zaplanować sobie dwa przecinające się kierunki kompozycji i ustawić postacie w bardziej dynamicznych pozach tak aby ich ruchy były bardziej zamaszyste a barki z ramionami (światłem) tworzyły jakiś kierunek, dobrze jest też w centrum uwagi uchwycić moment zaraz przed zdażeniem (tu przykładowo w środku kompozycji mógłbyś umieścić anioła i demona w momencie tuż przed zderzeniem mieczami ;]) i w tym danym miejscu robisz największy kontrast i detal.

Pozdrawiam. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze i czegos mi brakuje , sam do konca nie wiem czego . podoba mi sie ogolnei kompozycja , moze zbyt jasno potraktowana jest ta zla strona , ja bym to widzial ze anioly sa jasne ( takie jak sa ) a diably sa ceimniejsze , tak samo wychodza z ceimnego tla ;

same anioly seksowne - chyba bardziej mi to pasuje do diablic :) ( fajne sa takie slodko gorzkie panienki ) , diably brzydkie jak to diably

walka toczy sie na cmentarzysku ... tak miedzy niebem a pieklem ... mzoe tak wiecej pokazac anielskosci i diablego klimatu - anioly atakujace z powietrza a diably wychdozace z ziemi i ognia ( przynajmniej taka moja pierwsza mysl odnosnie landow z ktorych pochodza )

to tyle a propos scenerii i dynamiki

jeszcze srednio mi sie widza twarze anielic - takie jakies elfowe i nei do konca proporcjonalne , powinny byc moze slodkie, niewinne a jednak waleczne - takie amazonki z niebios ...

ogolnie temat mi sie podoba bo b lubie anioly

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności