Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Bmw Z3 2.8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wygląda jak wóz Batmana [lol] szczególnie z przodu. Faktycznie widać sporo niedoróbek w siatce i taka ręczna blacharka młotkiem :) No ale to Twoj pierwszy samochód jak mówisz więc całkiem nieźle. Dziwna jest dla mnie ta przednia szyba -taka kwadratowa, jakby wmontowana z jakiegoś ŻUKa czy STARa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pindarr, przyznaj się... jesteś designerem w firmie BMW i właśnie demonstrujesz nam swój nowy Concept Car :D

a tak na poważnie to jak na pierwszy samochód to całkiem nieźle :)

 

pozdrawiam i czekam na następne, lepsze (po nabytym doświadczeniu) modele :)

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam tutaj powiedziec..sam robilem taka furke i wiem jakie klopoty z nia byly:P...no ale ok to Twoj pierwszy model i naprawde niezle Ci wyszlo...gdyby moje tak wygldaly to bym był teraz hmmm o wiele lepszy :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za komentarze.He he faktycznie wyglada jak woz batmana....moze kiedys go przerobie na bat-mobila....Co do gierki to w zyciu czegos takiego nie robilem i jestem kompletnie zielony jesli chodzi o takie rzeczy.Wierzba:normalnie mi szczeka opadla jak przeczytalem twojego posta bo nad oswietleniem i renderingiem najwiecej sie nameczylem a jak widac wynik jest marny.Nastepna bryka bedzie lepsza jak tylko podpatrze u innych ja oni to robia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności