Skocz do zawartości

patenty w grafice


polon

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy - pomożcie biednym zapracowanym "studencinom"

 

moze ktos cos wie wiecej o jakichkolwiek patentach w temacie grafiki, 3d badz 2d, jakichs patentach o nurbs albo firmy adobe czy jakichkolwiek innych, musze zrobic krotki referat wlasnie o patentach w grafice

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

takie rzeczy jak kompresja LZW w niektórych formatach graficznych (gif) też się liczy?

 

Poszukaj np o patentach, które SGI oddało microsoftowi, na niektóre technologie graficzne, powszechnie używane w formie jednych z podstawowych rozszerzeń OpenGL, i głównie w takich technicznych rzeczach szukaj... znając mS to pewnie w Dx (d3d) dużo elementów ma patenty.

 

Może coś z języka Cg nvidii albo jakieś rozwiązania z Gelato też nvidii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogos interesuje to wybrałem tak

 

faktycznie kolega mi o pixolu przypomnial - wypadło mi to z głowy, dzieki wielkie, temat wyżydził odemnie moj ziomek

 

co do realflow to nie moglem znalezc zadnego info o patencie chociazby na symulacje cząsteczek

 

natomiast znalazlem na patentstorm.us patent dotyczacy mmotion capture, ktore to jest jednoczesnie przechwytuje ruch ciała, twarzy oraz dźwięk; moj temat wiec o mocap sie zachaczyl, wszystkim dziekuje za zainteresowanie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności