Skocz do zawartości

liany, pnacza, how to? (screen)


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

Wysiadam. Probowalem loftem i kombinowac z deformacjami, probowalem tez jakos na poziomie tekstury to zasymulowac. Nie umim. Jak zrobic cos takiego jak na obrazku? Chodzi oczywiscie o to co oplata sie wokol balustrady.

 

balustrada.jpg

 

Prosze o jakies pomysly, nie potrafie sobie z tym poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ivy generuje po prostu galazki, nie o to tu chodzi, sprawdzalem, nie daje rady.

 

Recznie tzn jak?:) Do oplatania jest dluuuga balustrada, oczywiscie zamierzam zrobic fragment i pokopiowac. Chodzi o to jaka medoda uzyskac taki ksztalt i fakture. Pytanie nie tylko z modelingu, tez texturing, choc to akurat moze nie az taki problem, jakas mapa przezroczystosci znajdzie tu zastosowanie.

 

W kazdym razie probuje i probuje i to co robie mnie a tym bardziej klienta nie zadowala:) Wiec kazde porady doceniam i prosze o wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chodzi ci o wymodelowanie tych pnącz oplatających balustradę na zdjęciu ?

 

ja robiłem ostatnio taką barierkę jak na obrazku poniżej, sporo kombinowałem, ale w ostatecznym rozrachunku najlepszy był zwykły polymodeling - sporo czasu mi to pochłonęło (jakies 1.5 - 2h ) ale efekt był najbliższy oczekiwanemu - sporo pomógł tutorial Lisa o modelowaniu bonsai tree

 

barierka2di0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności