Skocz do zawartości

Scena 3D: wysoki salon


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mam nadzieje szybki wip

 

na początek kilka screenów z wczesnej wersji (tylko sciany + schody)

 

Światło testowe

 

Podoba się barierka ?

 

prev2ci2.jpg

 

prev3zg2.jpg

 

prev4xc7.jpg

 

salon nie jest taki duzy- tylko focal length w kamerze jest 32 wiec optycznie sie powieksza, ale zmienilem zeby sie schody jakos zmiescily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

balustrada spoko ale stopnie to wcale nei pasuja , mam nadzieje ze tez beda takie organiczne i powinny byc z jakimis podporami ( tez fajnei byloby w klimacie takiej organiki , i kojarzy mi sie jakas sceneria jak z jakiegos thrillera , wampirowe klimaty itp ) i na pewno cos grubszego bo teraz to sa listki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ma byc wnetrze minimalistyczne, i tylko schody chcę zrobic takie "rokokowe", jako przeciwwagę do reszty, zobaczymy co z tego wyjdzie jeszcze.

 

Stopnie juz pogrubiłem, te na renderach mają po 3cm :) teraz mają 12 i wyglądają na takie które powinny utrzymać tą barierkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh znowu sam sobie odpowiadam :)

 

no nic

 

maly up, nie mam za wiele czasu na razie zeby nad tym siedziec wiec nie wiele sie zmienilo.

 

wnetrze01azb9.jpg

 

za oknem pusto bo nie ma nic na razie (tylko mapa VraySky, bedzie jakis widok jak znajde jakis fajny) co myslicie o materiale na sofach ?

 

mnie wydaje sie troche za bardzo plastikowy (chcialem wlasnie taki blyszczacy jak lateks, ale nie wiem czy nie wyglada zbyt kiczowato, i czy nie lepiej wrocic do zwyklej skóry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barierka pierwsza klasa :) a schody też mi pasują od kiedy je pogrubiłeś :) a cały render zresztą mi się podoba, jest w moim stylu :D

 

ja własnie w tech wili też robię pewną barierę, ale zupełnie w innym stylu a że jestem noobem w sprawach 3d - to może mały tips jak uzyskać taką jak twoja ? bo ja ciągle mam problemy z takimi "płynnymi" rzeczami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta barierka.

Reszta jak na razie bez rewelacji, material sofek dla mnie na pewno do wymiany, w ogole nie wyglada ok. Sam mam problem z tym, tzn np z uwidacznianiem drobnego bumpa na tkaninach przy niewielkim obrazku. Mysle ze tu najfajniejsza by byla nie skora a wlasnie cos bardziej miekkiego, jakis fabric.

Sun troche za mocny, pali podloge. Sufit troche za nisko? Idac po tej antresoli chyba schylic by sie trzeba bylo.

Tyle ode mnie na razie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności