Skocz do zawartości

[Porachunki] Przebudzenie w bagażniku...


szczery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdy zobaczyłem temat odrazu przyszedł mi do głowy pewien pomysł, mianowicie kamera jest z pierwszej osoby, która to będzie umieszczona leżąc w bagażniku jakieś amerykańskiej landary Impali czy innego Caprice'a. Nad bagażnikiem stoi szef w białym garniturze, z cygarem i w kapeluszu, z szyderczym, złowrogim uśmieszkiem. U jego boku stoją dwa zbiry wyciągając swoje umięśnione łapska po ofiarę. W tle widać doki, zardzewiały dźwig itp. Ewentualnie sceneria to las porą wieczorną gdzie delikwent będzie żegnał się z życiem, ale chyba raczej doki.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia, przede wszystkim wytrwałości!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Beatou, piksar > dzięki:D

Master Kiełbaster > to jest zarys sceny, który ma pomóc mi i pokazać Wam o co mi chodzi. Kolory nie mają znaczenia póki co, to jest tylko ustawka. Dzięki bipedom zrobiłem go w kilka min. Garnitury będę robił pewnie za jakiś min. tydzień bo nie mam teraz czasu zbytnio i chciałem pokazać jak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realizm to raczej nie będzie, właściwie przerysowane, złowrogie twarze, szerocy w barach goryle itp, no i jak mówi Xiz0r mimika musi być wyrazista więc trzeba to będzie trochę przerysować ;) ale światło planuje zrobić realistyczne żeby dodało klimatu i chyba w porze wieczornej to będzie takie żółto-pomarańczowe kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar > tapicerka jest z kawałków i są łączenia (te paski) nie wiem zbytnio o co chodzi, może na renderach tego nie widać zbytnio

Tomala > klapa musi być widoczna żeby było wiadomo o co chodzi, tylko na tych renderach była schowana (niepotrzebnie)

a postacie będę męczył dość długo bo to nie jest moja specjalność ale postaram się robić dopóki nie będą mnie satysfakcjonowały (tylko żebym zdążył) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności