Skocz do zawartości

Scena 3D: Samo zdrowie


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Dawno już nic nie zamieszczałem, dlatego nadrabiam: oto moja pracka mająca zaspokoić moje potrzeby kolorów - i zaspokoiła. Mam nadzieje, że kogoś z was także zaspokoi.

 

OrangeDrink1_LQ.jpg

 

OrangeDrink2_LQ.jpg

 

OrangeDrink_mesh.jpg

 

Daje dwie wersje: 1 normalny render; 2 to upodobnienie do zdjęcia z magazynów dla pań:) (ci, którzy widzieli moją ostatnią prace wiedzą, że to moje zboczenie - nie magazyny dla pań, ale upodobnianie do zdjęć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Popracuj nad oświetleniem,modele dają radę.Tak jak powyżej, przejarałeś scenę.Co do dymu, ma on kształt stożka-powyciągaj go trochę.Na pierwszy rzut oka scena wydaje sie sympatyczna :)

 

Pzdr.

Cornelius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydaje, że scenka przyzwoita :)

Ale jedno zastrzeżenie ... albo może jestem taki ograniczony i nie widzę przesłania ;P

Samo zdrowie i fajka (na pierwszym planie ?!) .. coś mi tu nie pasuje ;P

Samo zdrowie + fajka = Oksymoron :P

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

do mnie to nie przemawia. zgodze sie z moimi przedmowcami co do przepalenia.

ja bym widzial ta scenke tak: jakis ladny sad z drzewkami, jakis stol z desek a na nim dopiero te owoce czesc na stole bezposrednio a czesc na jakiejs misie-talezu:)

ale to tylko moje zdanie pozatym git:)

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje za owocami? Przydałaby sie jakas przestrzen,

jakies cienie.DOF jest swietny podwarunkiem stosowania go w kompozycji wielko przestrzennej ( takiej w ktorej elementy sa oddalone o kilkanascie metrów lub wiecej, w przeciwnym razie jest to nie naturalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wrażenie sprawia, jak się nie przyglądnie z bliska

szlug z kieptacą ni grzyba nie pasuje - chciałeś chyba zrobić taki artistik z "przesłaniem", a wyszła kiepska sztampa

imo nie powinieneś uwalać przedmiotów, popatrz jak wygląda pracka bez tego;

według mnie dużo lepiej:

 

niemowdomniemisiurs2.jpg

 

zastanawiają mnie jeszcze dwie rzeczy

jak to się stało, że textura banana jest genialna, a textura gruszki to jakaś lipa?

i dwa

jak to się stało, że taki genialny pomysł na dym // uwielbiam właśnie takie kombinowanie w 3d

spieprzyłeś jego beznadziejnym i nienaturalnym kształtem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

 

dzieki serdeczne za komenty zarowno te pozytywne jak i krytyczno-konstruktywne:)

 

Bardzo sobie cenie wasze zdanie: ogolnie mowicie ze przepalone - hmm to byl jednak zabieg specjalny: poptrzciesobie na reklamy w roznych gazetach, jest troche podobnie. Dokladnie jak napisal gientekwl.

 

Szczegolnie dzieki dla 3grosze za faktycznie lepsze prace od mojej:) ale skoro to jest gallery wiec nich zostanie jak dalem.

 

Samo zdrowie i papieros to faktycznie moja artystyczna ironia - moze sie podobac badz nie, takie zycie!

 

piksar: faktycznie lubie dof'a ale jak widac ucze sie go stosowac. AA oczywiscie jest! Juz nie gadaj ze nie widac:)

 

Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności