Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia


Gość Cornelius Scipio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cornelius Scipio

Witam serdecznie :)

 

Kolejna pracka pod folio :) Głównie chodziło mi o uchwycenie zimnego klimatu sceny.Starałem się ten efekt uzyskać po przez światło,zmniejszoną ilość obiektów,zjawiska atmosferyczne.

Projekt nie jest mój,ale koncepcja według mojego uznania.

 

Soft:Cinema 4D + Vray1.0821 + odrobina PS

Render time: 22min (C2D E6700 + 2GB RAM)

 

Pozdrawiam,

Cornelius.

 

final1kw7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Dobra :D Zapuściłem jeszcze raz render na bardzo wysokich ustawieniach, więc dzisiaj zrobię upa :) Tymczasem proszę oceniajcie pracę,bedę wiedział czego się wystrzegać i na co uważać w przyszłości :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Ok wyrenderowało jeszcze raz na mocniejszych ustawieniach (czas: 1h 10 min ).Załączam 2 wersje.

 

Pzdr.

 

final2hg3.jpg

 

oraz

 

final3ib3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finished Works mogłeś jescze bardziej podciągnąć ustawienie. Plamy z irradiance znikneły ale Image sampler dalej słaby. Szum na krawędziach i zasłonce.

 

Zasłonka i czarne kafelki bardzo słabe.

Podoba mi się pomysł z liśćmi

Mogłeś wyłączyć niektore światła. wizka nabrała by głębi

Chłodno. Miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, troszkę się pospieszyłeś.. Chodź pierwsza wersja podoba mi się bardziej.

Nie pasują mi krzesła przy blacie (fuu:)) materiał zasłony bardzo, ale to bardzo kiepski;( sam mam z nim problemy, no i sama zasłona …hm.., Można by dyskutować, bardzo fajna lampa wisząca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Dziękuje bardzo za oceny :) Następnym razem postaram się jeszcze lepiej zrobić pracę.Lis niestety render wywala się na lepszym AA-jeszcze pokombinuje :) Jeżeli chodzi o kafelki, to przyznaje że do kitu i tez mi sie nie podobają-już nie miałem siły na nie :)

 

Pozdrawiam,

Cornelius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

No i podziałałem...ehh na te AA poszły 2 bite noce....jestem zadowolony z efektu - chociaż nie wiem czemu ale gdy wizualizacja kończyła się wyglądało to znacznie lepiej -.-' (może to przez format zapisu-->jpg)...to jest już ostateczna wersja :)

 

 

BEZ PS

final7jg5.jpg

 

 

Z PS

final6do3.jpg

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności