Skocz do zawartości

Wiz: Orange Bathroom [My First Viz]


evening

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu ukonczylem moja pierwsza Viz-ke, napewno znajdziecie duzo niedociagniec ale to postaram sie wziasc pod uwage i poprawic w nastepnych pracach ;) Projekt moj, roslinki i reczniki pozyczone, narazie to za wysokie progi dla mnie. Pozdrawiam i czekam na komenty

orange1up6.jpg

orange2tc9.jpg

orange3pp7.jpg

orange4ku4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie + to co wyżej + szuflady niepotrzebnie takie odbijające

 

--------edit-------

no dobra jak się mam czepić to kabiny nie stawia się na klepkach, parkiecie, panelach tylko na betonie, a u ciebie stoi na w/w, także daj jakąś listwe małą maskującą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym czasie powrocilem do tej pracy zeby oderwac sie od innych projetow zobaczymy ile uda mi sie ukonczyc ;) Mam jedno pytanie odosnie tej pracy: W jaki sposob uniknac przepalen?? tzn jest to spowodowane zlym ustawienim nateznia swiatel, Color Maping, Dmc Sampler, za co sie zabrac na poczatku ?? Dzieki za odp

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatla to 2xVrayLight -> Multi=30 (sa to dwa swiatla zawieszone ponad sufitem przy koncowych scianach) + 12 IES jako halogeny (dziury w suficie) Resulting Intensity: 7100lm (70W)

GI -> Irr map + light Cache

Color Maping: Exponential 1,0 1,0 1,5

 

To chyba wszystkie potrzebne dane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ile uda mi sie ukonczyc

 

czyli to jest w końcu FW czy WIP?

 

Podoba mi się, tylko kran (ach te fachowe nazwy :P ) jakiś dziwny.

na pierwszym rendrerze leży ściana (ta zaraz koło kamery). A dokładniej jej tekstura rozmywająca się na końcu co jest zwiąane z małym kątem patrzenia kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności