Skocz do zawartości

Layout: Potrzebna rada :)


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, potrzebuję rady :)

Musiałem wykonać layout zgodnie z niektórymi wytycznymi klienta (typu kolor, itp.), ale mam problem z "logiem" - nazwiskiem lekarza dla którego robię stronkę. Macie na to jakieś pomysły?? :>

A może to po prostu ja już nie czuję tego i wydaje mi się, ze nie bardzo pasuje, a pasuje?

Generalnie to jeszcze WIP, więc nie krytykować za bardzo :P

chirurg3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz fioła :) Problem tylko w tym, że w hand written jest 26 podstron, po 10 fontów na stronę.. dlatego lepiej zapytać o sprawdzone fonty/pomysły :)

Ale przecież wiesz, że ja wiem o dafont :P :) Cholercia, chciałem Ci dać repa, ale nie mogę... ech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie pisał wszystkiego wielkimi literami, lay troszku nie pasuje do tematyki imho (kolorystyka za cieżka). Bądz tez konsekwntny jesli chodzi o kolorystyke. 1 litera ma inny kolor, pozniej kolory sie odwracają, a nastepnie pierwszy wyraz ma inny kolor. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka = fanaberie klienta, kazał skopiować stronkę http://www.drszczyt.pl :/

Jeśli chodzi o kolorystykę napisów to konsekwencja jest. Dolne menu, czyli oddzielny element funkcjonalny, ma odwrócone kolory, w stosunku do całej strony. Tak więc ten zarzut odpieram :)

Naprawdę nie ma nikt pod ręką jakiejś dobrej czcionki?? :> Wiem, ze macie, tylko się kryjecie :) Będą repy :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę przekombinowałeś, lay bardzo fajny (wygląda na folio jakiegoś malarza), jak wspomniał SSn4k3 trochę za ciężki na tą tematykę. Ze strony którą się przymusowo inspirowałeś wzięłabym jeszcze ten kremowy/beżowy kolor i zamieniła z żółtym(tkaniny, którą jest okryta pani w topie), bo jest zbyt nasycony. Wywaliłabym też te róże z tła. Sprawdziłabym jeszcze, czy te trzy pozycje w prawym górnym rogu nie prezentowałyby się lepiej na jaśniejszym np. kremowym tle, z ciemną czcionką, bo tak to trochę brzydko wyglądają. Po za tym jest git :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niewiele tego "poza tym" zostało :P Ale co do tych trzech przycisków z prawej, to potestuję rzeczywiście.

 

Tak btw. naprawdę nikt nie chce dostać repa za ładną czcioneczkę?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały układ jest fajny, rozmieszczenie treści, w sumie tylko kolorystyka nie ta (a niewiele w tym twojej winy) więc nie marudź :P. Na tej wzorcowej stronie też jest co prawda czerwień (zachęcać do operacji i dać czerwień na stronie?;), ale jest tam ładnie wygaszone to zimniejszymi, zgaszonymi barwami. Możliwe, że to tylko moje odczucia :-). W tej chwili dla jakiegoś malarza, lub wróżbity byłby to fajny lay. Mam jedno pytanie: dlaczego chmury w topie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmurki uspokajają :) Poza tym nie mogłem znaleźć żadnej alegorii do operacji plastycznych, więc wybrałem chmurki :) Odnośnie czerwieni to zdaję sobie z tego sprawę, ale mam chyba taką manierę, że lubię używać nasyconych kolorów. Zresztą to chyba w ogóle taki trend w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale piersi na głównej strone?!

..tzn jak dla mnie ok, ale...

w nazwisku i imieniu zupełnie inna czcionke, w menu też, i raczej nie powiem jaką bo to trzeba spróbowac wizualnie wszystkich jakie sie ma (ewentualnie do nazwiska czcionke kuba ręczny ), jak koledzy wspomnieli o handach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności