Skocz do zawartości

scena 3d: tree


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no co Wy??!! Kolega powiedzial ze grafiką zajmuje sie od roku to nie znaczy ze robi slabe prace ;) Jakby tą prace zamiescil Bagiński to bylibyście pod wrażeniem ;). A tak w ogóle to zazdroszcze dobrego sprzętu Chindoos nic poza tym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOHO! No pięknie! Dlaczego mnie urzekła twoja pracka? Już sie tłumaczę zanim mnie zlinczują! haha! :)

Wiele prac ludzi którzy zaczynaja z grafiką wydaje się sztuczna twarda, mega geoumetryczna i grubo ciosana - co nie oznacza że twoja taka nie jest, bo modele w tej scenie nie są zbyt skomplikowane - sam przyznasz :). Ale wrażenie wizualne jest bardzo spójne. Są teksturki i to jak najbardziej na miejscu (szczególnie ta woda/lód). Światło jest też ustawione. Generalnie przeszedłeś przez wszstkie etapy tworzenia scen 3D co mnie bardzo cieszy. Zauwaz że niektórzy robia tylko model i koniec. I zlewają kompozycję, tekstury, światło. A widzę że masz sporą świadomość plastyczną i tak trzymaj. A dodam jeszcze że zaczynałem bardzo bardzo podobnie. Big pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, co to jest za drzewo?? Bo takiego czegoś, z tak ostro zakończonymi liściami i jednoczeście tak ogromnymi, to jeszcze nie widziałem. Te białe plamy na niebie strasznie mnie rażą. Czemu robiłeś je na jakimś nie wiadomo czym, a nie np. na normalnej skale, z jakimś ładnym morzem i zachodem słońca w tle?? I czemu ta trawa taka równa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie bo jest w tej pracy jakis klimat....mozna oczywiscie bez wiekszych problemow przyczepic sie do wykonania ale ogolnie rzecz birac nie jest zle....

P.S. Przypomina mi jedna pracke, ktora zadaje sie kiedys wygrala \"konkurs 3d\" \"3d magazyn\'u\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel: Zgadzam się z Tobą ta pracka ma jakiś taki fajny klimat :)

Fafex: Nie czepiaj sie... Autor zapewne celowo zrobił pracke na jakimś nie wiadomo czym :))) I to chyba logiczne że nie widziales takiego drzewa, bo autor je zapewne sam wymyślił... Zreszta czy w tytule napisane jest np.: \"scena 3d: brzoza\" ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ladna ! Jak by nie patrzec to artysta mogl bys byc (i pewnie jestes)! Ale co z tym rozmyciem ? Co to kraina snow ze wszystko takie rozmazane ? Bardziej by mi sie podobalo jak by bylo ostrzejsze ! (a klimacik mi sie kojazy z shiwa z ffIV tylko ze ona drzewem nie byla [lol2]) FAJNY LODZIK [lol2] (ach te wspomnienia) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności