Skocz do zawartości

Postacie 3D: Kilka miłych postaci


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Chciałbym wam zaprezentować kilka postaci które wymodelowałem około marca. Postacie były częścią prokjektu nad którym pracowałem. Jako że projekt został zawieszony zdecydowałem się podzielic nimi z wami.

Postacie zrobione są w 3ds max

Możecie je także zobaczyć w ruchu w moim reelu pod adresem:

http://www.pierzak.com/reel

Pozdrawiam

 

postacie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. troche dziwne te postaci. Najbardziej podoba mi sie jeszcze chyba ta pierwsza z kotem. Nie widziałem reela, ale widzie ze rigging coś nie bardzo sie udał, co szczegolnie widać na zgięciach ramion i przedramion, które źle sie deformują.

Ta panienka w zielonym ma mocno zachwiane proporcje ciała (za krótkie i chude nóżki w porównaniu do reszty ciała)... no chyba że to celowe, ale nie sądze.

Chłopaczek ma śmieszne okulary, szkła to chyba denka z butelek ;) Poza tym jego twarz jest jakaś... małpia, a nos świński :) Generalnie każda z postaci wygląda jakby była z innej bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopako-prosiak mi się najbardziej podoba, pierwsza postać też fajnie zrobiona ale przydały by się texturki. Dziewczyna z kamerą wyglądałaby dobrze gdyby nie dziwaczne proporcje od pasa w dół. Co do ostatniej postaci to nie pasuje mi tam głowa. Jak pisał Yano rigi mogłyby być lepsze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze opinie. DJ oraz laska w zielonym mają małpie cechy tzn. nos, duze uszy i ogolnie kształt szczeki. Troche na styl Gorillaz.

Faktycznie rig zrobiony jest troche po macoszemu szczególnie u gościa z kotem.

Zapomniałem napisać ze rysunki koncepcyjne znajdoją się w reelu. Nie moge ich odszukac na dysku. Musiałem je zgrać na płytke jakąś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności