Jump to content
polon

jak zrobic piewszy model

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś zna jakiś videotutorial, czy poprostu nagranie tworzenia jakiego modelu w zbrushu?

Małe objaśnienie - pytam bo mam problem tej natury - zapoznałem się z kompleksowym video o zbrushu (3.0), jakąś tam wiedzę mam. tutoriale Mr Klicka tez widziałem, w 2.0 też coś tam robiłem ale raczej jako zabawe to traktowalem niz rozsądne podejscie do kwestii. Otóż czuje się tak jakbym był w kuchni w której jest multum składników a nie ma żadnego przepisu. Brakuje praktycznego podejcia do tworzenia postaci w zbrushu. I stąd właśnie prosba o polecenie jakiegos vtma na temat rzezbienia postaci od a do z.

może małe zawężenie tematu

czy base mesha z zsfer czy np w wingsie zrobic?

jak to jest z mapowanie i eksportem jesli model składa się z kilku tooli?

chiałby zrobić postać której skóra odkleiła się częściowo, np poprzez działanie ognia, jak coś takiego zrobić?

chciałbym zrobić taką wiszącą żyłę. powiedzmy pomięczy łokciem a żebrami (ma wisiać w powietrzu), jak cos takiego zrobić, czy to ma być osobny tool czy jesli zrobie basemesha w np wingsie to już tą żyłę wymodelować czy pozniej z zsfer albo dodatkowy obj?

o kurde looknij na videotutki od klicka i bedziesz wszystko wiedzial Zbrusha jak i Wingsa poza tym na stronie zbrusha jest naprawde obszerny dzial poswiecony lekcji zbrusha

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy