Skocz do zawartości

Ogień wojny: Pz IV ausf.d


Gość klaus

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowi│em sprˇbowaŠ swoich si│, poniewa┐ tematyka broni pancernej 2 wojny to moja osobista \"korba\". Wprawdzie czo│gˇw bŕdzie tu pewnie sporo, ale mam niewielkie szanse na ponowne trafienie rˇwnie mi│ego dla mnie tematu. Tiger, ktˇrego robi│em ju┐ dwa razy to temat doŠ oklepany, wiŕc mˇj model bŕdzie przedstawia│ niemiecki Panzer IV ausf d z afryka˝skiego teatru dzia│a˝.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W zwi±zku z ograniczeniem tematu do SF postanowiełm wycofać się z tej bitwy. Żebym nie wyszedł na całkowitego lamera (jest to mój pierwszy podejmowany temat na tym forum) dołoże kilka renderów próbnych swojej pracy. Niestety nie wyobrażam sobie dokładania do tego ufoludków więc pozostaje mi życzyć wszystkim powodzenia. Pozdrawiam

 

pz4d-1.jpg

pz4d-2.jpg

pz4d-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzystko jest wyjebane ... A co do ograniczenia tylko do SF to mysle ze to jest dosc nie madre .. bo SF ogranicza mozliwosc dokadnego odworowywania realnego sfiata ... wrzedzie sa jakies lasery roboty zielone ludziki i cala zgraja innych ... a jesli robi sie bitwe to tematyce ogien wojny to jak mozna ograniczyc wyobraznie autoruf tylko do samego SF ;( .. a co z foto real i fantazy ... jednym slowem kaszana ... ( a tak nawiasem mowiac to twoj model jesn naprade boski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tutaj sie zgodzie z maciekazazel14....tematyka jest dosc okrojona a widac na przykladnie klaus-a ze Ogien wojny moglby byc od poczatku prehistori do S-F...bo ten czolg jest naprade ladnie wymodelowany...jeszcze jakis zolniez albo kilku inne czoligi..sceneria lasu i mamy 2 wojne swiatowa...ale niestety z powodu ograniczenia to raczej nic nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przyblizenie mi tematu - nie wiem co to jest Turbo Squid (bawię się od jaki¶ 7 latek w 3D ale nie uczestniczyłem nigdy dot±d w życiu sieciowym tej gałęzi grafiki i jestem zielony jak wiosenna trawka)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję pięknie za tak miłe dla mnie opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model wypas, co do ograniczenia sf to mowi sie trodno, tez nie mozna pozwolic na wszystko, bo jednak jest potem problem z ocenianiem, trodno jest porownywac zecz sf i realistyczny czolg, inne bajki, zdecydowano ze teraz czas na sf i tyle, zreszta ostatnim razem mialo byc realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw o¶wietlenie i troszke przyciemnij tekstury :) s± nieco za jasne :) Modeling jest bardzo dobrze wykonany. Jeszcze lufa jest minimalnie za krótka nie widziałem jeszcze czołgu z tak kr ótk± luf± a mam dużo ilustracji :) ale moge sie mylić :)

 

POZDRAWIAM

Przemek

 

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:MAYA RULEZ:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lufa jest minimalnie za krótka nie widziałem jeszcze czołgu z tak kr ótk± luf± a mam dużo ilustracji :) ale moge sie mylić :)

 

To znaczy ze nie masz wielu ilustracji. Polecam dla ich nabycia www.achtungpanzer.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności