Skocz do zawartości

WIP 2D: Zakon rytualistów(Update:24.01.08)


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Ilustracja, którą sobie aktualnie smaruję po godzinach w ramach zlecenia.

Jako, że musze się sprężać i nie ma kiedy tego odstawić chociażby na moment - wrzucam tutaj. Może ktoś spojrzy świerzym okiem i zauwazy jakieś błędy, które jeszcze mógłbym poprawić. Generalnie sam też chce jeszcze pare rzeczy poprawić (czy wogóle domalować, bo niestety przy tej pracy wyszła moja tendencja do nierównomiernego malowania i wszedłem w detal nie mając jeszcze wszystkiego rozrysowane).

Pewnych elementów zmienić nie mogę, ale jesli ktoś zarzuci fajnym pomysłem, to może uda się coś przemycić.

 

Wszelkie inne komentarze są także mile widziane ;).

 

sketch3ast9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sadze, że ta reka na ramieniu wygląda troche niewiadomo jakby skąd się wzieła. jest zbyt czerwona, nie jest dograna z twarzą tego kolesia. i jej lewa ręka jest troszke zbyt mało wyrazista, może inny kolor, albo troche ciała odsłoniętego? aha. i szyja jest zbyt czerwona także wygląda jakby należała do kolesia ;)) a na twarzy (ta czerwien kolo ust), moja dziewczybna twierdzi ze ma zle nalozony podkład ;)))

 

edit: przepraszam ze metne wyjasnienie ale zmeczony jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie winem na ile musisz utrzymać kolorystykę, chodzi mi o to fioletowe światło?

W każdym razie zróżnicował bym kolorystycznie bohaterów ilustracji, kobiecie bardziej bladą skórę w takim sino zielonkawym klimacie. Panowie w cieplejszych klimatach, szczególnie rycerz z lewej strony. Ale to chyba bardziej moja koncepcja niż rada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajnie sie zapowiada, proponuje babce ulozyc inaczej ta dlon(np tak http://img210.imageshack.us/img210/96/18367598vu5.jpg) bo linia jej ciala zbiega sie z poczatkiem palcow i to tak sztucznie wyglada, twarz jest super, mruzy oczy dobry motyw, popraw wlosy bo to taka jedna bryla nalozona glowe tzn-domaluj gdzies latajace pojedyncze wloski zeby calosc sie prezentowala jak prawdziwe wlosy :) zapewne ta niebieskawosc obrazka zalozona z gory byla choc te swiatlo od jej bioder w dol chyba nie powinno byc widoczne? ten duzy koles za nia powinien zaslaniac dojscie swiatla ale to moze mi sie tylko wydaje ;p czekam na final, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sammael_at: Chodze na warsztaty z wizażu i - gdyby ona miała zrobiony pełny makijaż to by się tak nie świeciła ;) Fakt, że może jest w tym jakaś nie konsekwencja z mojej strony (bo oczy i usta ma wyraźnie pomalowane) - ale kobiety same często tak robia, że malują tylko oczy, rzęsy traktują tuszem do rzęs, a usta traktują pomadką, a korektor, podkład i pudry sobie darują, bo schodzi na to sporo czasu. Co do piersi - to wytłumaczyć moge tym, ze lateksowe ubranka podnosza biust ;).

 

OMAM: Kolorystyki sie jednej trzymac nie muszę... poprostu ma być ciemno, więc z tego fioletu postaram sie pujść bardziej w granat i przełamać to innymi barwami

 

DaRoZ:Z dłonią napewno cos zrobie. Refleksy też popoprawiam, bo narazie sam niejestem pewien.

 

mant-raz: Napewno cos postaram sie z tym zrobić.

 

Dzięki wszystkim za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka na tak, może mało zroznicowana ale ok, kobitka fajna. Może poszukaj jakiejś refki na wdzianko kolesia bo ta kapota jego troche sie dziwnie rozkłada, kolo z lewej anatomia leży, no i te jej tatuaże jak narazie to wygladają jakby jej koleżanka na lekcji malowała długopisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mówiłem o tej czerwieni na dole twarzy i na szyi ;) bo kolorystycznie wdg, mnie to ona bardziej pasuje do koloru skory tego goscia. tzn dół twarzy - podbródek masz czerwony, a reszta fioletowawa tam wyżej. tzn jest za mało jednolita, i totalnie nie pasuje do reszty koloru ciała! tak samo szyja, która jest tak czerwona jakby ktoś ją opoarzył czymś tam :) i to jest taki duży kontrast. :) a ja nie mówiłem o całym makijażu, tylko o tym jakby sobie źle podkład na podbródek dała :P pozdrawiam, i miłej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ta czerwienia chodzi mi o to mniej wiecej (kolor dolu twarzy i szyi nie zgadza sie u Ciebie z tulowiem).

aha, i jeszcze na ramieniu jakbys zrobil bardziej fioletowaworozowy to by sie ta reka tego kolesiaodrozniala.

sketch3cox0avf5.jpg

 

a ta druga łapa na biodrze to nie na poważnie ;))

sketch3cox0abrs8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Podziękowania dla tortura za naprowadzenie z kolorystyką i pomysł na lekką mgłe (zobaczymy jeszcze co ludzie tu na ten temat napiszą ;)).

Siegmar: dzięki za tego overpainta - skorzystałem z ułożenia ręki dla starca (choć dałem mu w dłoń co innego).

 

sammael_at: Dzięki.Troche mnie to z szyją i brodą naprowadziło, ale w swojej wersji nie uwzgledniłeś, że przy takim swietle jakie jest teraz na szyi napewno troche cienia będzie.

 

sketch3etq9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności