Skocz do zawartości

pojazd 3d: honda civic 1987 (next :))


javor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna honda civic :P może i jestem maniakiem ale co z tego :D

Tym razem będzie to model 1987-1992 czyli wcześniejszy od poprzedniego modelu który modelowałem.

Mam zamiar zrobić ją w średnich detalach żeby była ładniejsza od poprzedniej ale żeby nie muliła mi kąpa tak jak nissan 300zx (ale ja go jeszcze skończe......zobaczycie [piwo])

 

a teraz czeas na fotke tego co robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no w końcu coś zrobiłem....

długo nic nie było jak wiadomo przez szkołe i koniec semestru :(

no więc jak widać dorobiłem przedni zderzak.

obecnie model ma 44.000 face\'ów i renderuje się scanlinem w 3minuty (8x omni + direction light)

ktoś się pytał jak robie: polymodeling

krytykujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaaaaaaaaaaaa, mam cie :D w końcu [jupi] na tym ujęciu lewa strona nadkola jest trochę krzywa :P chodzi mi o to przejście pomiędzy karoserią a zderzakiem :) a co do bumpa na oponie to ja bym zmniejszył bump noisa (czy cokolwiek to jest :)) a napis Pirelli zostawił tak jak jest :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Ale co to zaopona naprawdę, bo wygląda identycznie (prawie - za wyjątkiem zgięcia rowków przy środkowym pasku, i jeszcze jednej drobnej rzeczy) jak Michelin Pilot Sport starej wersji, a widnieje napis Pirelli P1000 !!!! Ona rzeczywiście tak wygląda czy popełniłeś okropną zbrodnie??:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo: spokojnie ...... to dopiero początek, jeszcze napewno uda mi się coś zkaszanić :P

loozack: niebardzo wiem o co ci chodzi z tym nadkolem :| a co do bumpa to jest to całość w jednej mapie

don_filippo: heh, jaki znawca opon :D bierznik robiłem wzorując się właśnie na oponie michelin pilot sport a że nie wyszło to idealnie tak samo to już drobiazg :P a bump jest z pirelli bo tylko taki udało mi się znaleść a i tak nie jest przewidziany do opony niskoprofilowej :| a michelina niechce mi się robić samemu szczególnie że mam tylko jedną fotke tej opony na której dobrze widać bierznik a nie bok więc nawet niewiem jak wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CINE FX 2

wrzuć no teksturkę tej oponki please!

Będę bardzo wdzięczny ,bo robię A8 i nie chcę robić rowków w oponie (za dużo czasu)BYŁBYM WDZIĘCZNY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh........... jaka tu pustka :|

a wszystko dlatego że mi się zje... dysk twardy i dopiero teraz go \"naprawiłem\" zobaczymy ile jeszcze pociągnie.

naszczęście plików maxa nie utraciłem więc biore się za felge [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czekamy i doczekać się nie możemy :D rzuciłem tak trzeźwym okiem na ten topic i powiem że bardzo podoba mi się sam model...furka z resztą też...ale jush mogłeś rzucić się na CRXa :P ale nie ważne...poczekamy popatrzymy...a ten furash będzie tuningowany?? czy only standard??

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phantom: może dzisiaj się doczekacie updata. osobiście uważam że civic jest sporo ładniejszy od crx, a tuning przewiduje ale taki drobniutki (bez obwieszania samochodu zbędnym plastixem i wpychania w każdą dziure kolorowych siatexów :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki loozack za fotke [piwo] tak mi się spodobała że postanowiłem się do hamulców przyłożyć (a nie tak jak wcześniej zamierzałem zrobić to na odpier...)

tak więc zrobiłem też od nowa tarcze bo tamta była niegustowna :P zaciski oczywiście nie są od porsche tylko jakieś stare brembo (tarcza też) bo znalazłem takie blueprinty.

oczywiście materiałów jeszcze niema (to tylko kolorki pozmieniane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój boże! Na czym ty to będziesz renderował. Ja rozumiem, że chcesz zrobić szczegółowy model, ale to już zakrawa na masochizm. Przecież tego nie będzie widać :|.

 

Proponuję wymodelować pyłki kurzu na karoserii.

 

Ps. Podziwiam cię za cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie [piwo]

jak by co to całą bryke mam zamiar w podobnym stopniu dokładności co hummer do którego link zamieścił kozioo :) tylko nie wiem kiedy i czy wogóle to skończe :|

 

wiggles: jest rozmyty bo to mapa bump w kiepskiej rozdziałce. z czasem zastąpie ją czymś własnej roboty w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==> javor napisał:

\"jest rozmyty bo to mapa bump w kiepskiej rozdziałce. z czasem zastąpie ją czymś własnej roboty w wysokiej rozdzielczości.\"

 

I dobrze, że zmianisz, bo już nie mogę patrzeć na napis Pirelli na oponie Michelin Pilot Sport:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie mam ferie :D

umieściłem hamulec tam gdzie być powinien i poprawiłem troszke felge

oczywiście dzięki feriom przez te 2 tygodnie praca będzie szła sporo szybciej niż dotychczas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności