Skocz do zawartości

Postac3D: misiek


makak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wrzucam miśka, nad którym ostatnio się męczę. Projekt do pracy, zwykle robię proste wizualki pos'ów, a tym razem trafił mi się misiek. Misiek jest z loga z jednej marek, ale niestety nie udało mi się zrobić go podobnego, więc pewnie projekt zostanie odrzucony, ale skoro już zacząłem to go skończę.

 

98ecf9797b01a50c.jpg

 

ad087610c7d41f11.jpg

 

 

pozdrawiam,

makak_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szeyker89 język musi niestety przylegać, bo w założeniach ma z miśka być plastikowy display, więc wszystko ma stanowić zamkniętą bryłę.

Innos podobnie, nie wiem czy będzie można wyprodukować tak display aby język wychodził z głębi pyszczka, albo czy nie podroży to przygotowania wypraski [choć osobiście nie wierzę, aby udało się przepchnąć to dalej do produkcji].

kamil.ochel dzięki, powiększyłem trochę główkę. Faktycznie w oryginale jest ona wielkości połowy miśka, ból bo z tego niby ma być display i jestem ograniczony wymiarami jego.

floo dzięki

Topek dzięki, mi też się średnio uszy podobają, na razie je zostawiłem, na końcu postaram się może jeszcze je poprawić.

 

Wrzucam małego upa, łapki średnio mi wyszły, ale finalnie będę przylegać do ciała, więc pewnie ustawiając je jeszcze je poprawie.

 

4161176a7f12159f.jpg

 

b2357d8b3bd1dba5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności