Skocz do zawartości

wiz: Kremowy salon - UPDATE


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Oto wizka nic dodać nic ująć. Praca w max, vray i dość dużo ps:)

Daje do gallery bo naprawdę jest skończona, uwierzcie:)

 

UPDATE:

 

ks2.jpg

 

ks.jpg

 

ks1.jpg

 

 

 

Jak będziecie chcieli to dam jeszcze reszte pracy: to jest fragment panoramicznej wizki. Reszte wyciełem bo mi coś tam nie pasowało:)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej dam wiekszy render jak sie zrobi.

 

piksar: wiedziałem ze mnie zjedziesz za dofa:) ale nie wiem czemu misie podoba. Ale, ale to w zasadzie nie jest dof: to bylo raczej cammera blur na krancach obiektywu ale po ucieciu wyszlo jak dof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar: wiedziałem ze mnie zjedziesz za dofa:) ale nie wiem czemu misie podoba. Ale, ale to w zasadzie nie jest dof: to bylo raczej cammera blur na krancach obiektywu ale po ucieciu wyszlo jak dof.

 

to nie kwestia zjechania ale render to prawie fotografia a fotografia to prawie rzeczywistość - nie widzę sposobu zrobienia takiego dofa przy pomocy aparatu to tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wywale dofa przy update. Czemu mi sie tak podoba a wam nie???

 

Tomuś:Pokaze siatke jak mi sie zwolni max - teraz renderuje. Robiłem scenke jakies 1,5 dnia + 0,5 dnia na dopiszczenie w ps i sam rendering. Juz nie daje masakrycznych ustawien, skutkujacych 2 dniami rendera.

 

piksar: masz racje, ale przyznaj ze fajnie wyglada choc nierealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale dof ssie na maxa jak byś bezmyślnie pociągnął blurem w PS'e

 

Fuj i tyle real render wyostrzone kontury daj temu realistyczności a ten doF wszystko psuje ... zresztą nie można nawet tego tak nazwać za blisko elementy stoją siebie żeby nawet taki efekt uzyskać ...

 

Jak zwykle dobra pracka zepsuta przez jeden mankament :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompozycja mi się podoba dużo bardziej niż w kilku poprzednich pracach.

Dof też bym wywaliła.

Okno niedopracowane (model).

Te kanty też mi się od razu rzuciły w oczy. Smooth groups?

Światełko ładne.

Które modele są twoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar:

'ogólnie, dobry render powinien być jak fotografia'

 

W takim razie herezje opowiadasz. W wizkach na ogół dąży się do fotorealizmu, takie zapotrzebowanie. Ale dobry render wcale nie musi być fotorealistyczny, tak samo jak np. dobre malarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzeki za komenty - raczej pozytywne dzieki! Jak juz pokazliscie jest pare mankamnetów, ale z pracy na prace bedzie ich mniej.

 

Modele 50/50 moje - te detale mam gotowe, po co robic cos co sie ma? Ale rozumiem, powinno byc 90/10 moje:)

 

Robie update z lepszym renderem, wersją panoramiczną i siatką.

 

ciekawa dyskusja na temat fotorealnosci renderu - peteRlo ma racje: nie kazdy render ma byc fotorealsityczny ale piksar'owi pewnie chodzi o rendery wizkowe i wtedy ma racje: wizka ma byc jak zdjecie.

 

Pzdr!

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jest naprawdę super. Mnie się bardzo podoba. Ale masz talent do psucia fajnych prac. Postać rozpływa się od czubka głowy po podeszwy butów. Troszkę to dziwne i chyba przesadzone. Bump na oknach za duży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo jest całkiem fajnie jedyne co mnie razi to :

- Właśnie ten nieszczęsny dof , psuje realność a jak sam napisałeś to podstawa wizki/

- kontrast jakoś tak nie da się na to dłużej napatrzeć bo odpycha(moje zdanie)

- No i niektóre modele są niezbyt dopracowane .

Ale dajesz , jest coraz lepiej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki za mile komenty:)

 

ten dof, hmmmmm czemu ktos kiedys wymyslil ten dof! Nie moge sie jemu oprzec a wam sie nie podoba, w jaki sposob go stosuje (wiem ze ogolnie dof sie wam podoba ale realistyczny):/ trudno, wole byc nie konformista i zostawic co wole:)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę keraj Twoje prace od samego początku, Twój śmiały debiut, upadek do poziomu błota i...i właśnie. Mój pierwszy post w Twoim wątku bo widzę, ze się rehabilitujesz :).

Praca się mi bardzo podoba, nawet ten dof, ale tylko w jednym przypadku, jeżeli na krześle pojawi się lalka coś jak z filmów robionych stopklatką takie makro. Takie było moje pierwsze skojarzenie i jestem na[prawdę przez pryzmat tego wyobrażenia bardzo pozytywnie nastawiony :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile komenty! W koncu sie komus podoba dof:)

 

to nie jest dof tylko jakiś ubrudzony smalcem obiektyw :P wyrenderuj to z normalnym dofem , teraz to wygląda jak domek dla lalek. no ale klimat jest łał

hehe, naprawde dobry koment:) Z normalnym dofem to nie to sama:)

 

D4DL: Dzieki za informacje o reklamie na innych forach, skorzystam.

 

carlosss: faktycznie moze sie nie podabac czlowieczek. Ale mi az tak nie przeszkadza.

 

La R: Do poziomu blota? Az tak zle bylo:) abedzie lepiej, bede wrzucal tylko udane pracki.

 

Pzdr wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm właśnie się uczę DOF'a i ten Twój jest sztrrrrrasznie nienaturalny, ale skoro Tobie sie podoba ;) DOF działa tylko na określonym odcinku sceny :/ nie może być tam gdzie lubisz ;)

Najfajniejszy jest ten pierwszy kadr z krzesłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności