Skocz do zawartości

Pojazd 3D: low poly speeder


DiO

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie,

nastepny z mojch skromnych modeli robione z mysla o grze strategiczenj XD

tym razem jednostka przeciw piechotna ,niestety jeszcze nie oteksturowana(czekam wlasnie az mi tablet przysla :D ),

komentarze mile widziane, z checia cos poprawie zanim wezme sie za teksturowanie ;),

pozdrawiam

 

edit: 28/01/08

update

 

witam ponownie po krotkiej przerwie :)

dodalem texturke, mam nadzieje ze chociarz troche sie spodoba(moja druga textura w zyciu ;D), jeszcze nie jest w 100% skonczona - spod i tyl calkiem bez detalu. komentarze jak zawsze mile widziane :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki bardzo panowie :)

mirach: celna uwaga, postaram sie poprawic i dodac troszke detalow do kabiny,dzieki

Por@szek: zawsze dmucham na zimne,czym mniej detalu tym lepiej,moze textura uda sie nadrobic ;)

floo: :D

Kruku: sie tabletu nie moge doczekac zeby na tym modelu przetestować,powinien byc lada dzien i wtedy dokoncze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly up, zdiolem troche poly ze szpica w silniku i dodalem troche detalu na kabinie

co myslicie, lepiej?

lada dzien biore sie za teksturke (nadal czekam na tablet:/ )

floo: na pewno przetestuje waszego viewera(nie mialem stycznosci jeszcze z zadnym) jak skoncze ten model

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floo: chce zrobic ze specularem bo z doswiadczenia wiem ze sama textura wyglada łyso...ale ,szczerze mowiac nie mam pojecia jak ludziska robie te specular mapy wiec jakas podpowiedz milo widziana ;)

 

no to jade z textura...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie wszedzie reklamowac? :D

A tak poza tym to model, jak model klasyczne low poly :)

Jedziesz z teksturka... :)

 

nie no wszędzie to nie... jeszcze nie... :P

 

co to jeden viewer tylko jest??? :P

 

wole widzieć low poly w akcji... co to za game art jak nie wiadomo jak wygląda pod silnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

troszke podciagnolem texture - dodalem dzielenia plyt(moim zdaniem wyglade troche lepiej ,nie tak lyso;)) i troszke blotka, niestety jest troche bagow bo przedzialy sie miejscami nie stykaja a usuwanie tego...zapewne sami wiecie :)

czekam na dalsze uwagi co zmienic a co dodac - z gory dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wszystkim za komentarze ,zostawie narazie tak jak jest i sie biore za nastepny :)

Ardeni: szczerze mowiac mi tez :) ale tak pomyslalem ze jezeli taki modelik jest tworzony z mysla o grze to kontrast kolorystyczny moze(ale nie musi) lapiej wygladac i bardziej cechowac ze ta jednostka jest "twoja" bo jest czerwona a nie nibieska np

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności