Skocz do zawartości

FInished2D: Tajemniczy Ogórd


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli o klimat chodzi to ta pracka rządzi, czuć tajemnicę aż chce się tam wejść :P Tylko ten posążek przy bramie jakoś mi się nie podoba za bardzo, ale o gustach się nie dyskutuje. Technicznie też dobrze, jedynie według mnie kontury gałęzi są zbyt mocno podkreślone.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny klima, fajne kolory, brakuje mi tylko zaciekawionej dziewczynki stojącej na przeciw wejścia po prawej stronie obrazka ;] jeszcze gargulca bym zrobił trochę bardziej z półprofilu bo tak an fas a murek lekko sugeruje perspektywę. Ogólnie bardzo miła praca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum x10 ... jak masz możliwość, to zmień to jeszcze - pracka może być genialna! pooglądaj sobie jakieś gargulce i maszkarony ... wywal tego diabełka i daj maszkarona (bez świecących oczu) skierowanego na prawo dość ostro i gdzieś w 3/4 obrazka na prawo daj tę dziewczynkę/chłopczyka - będzie świetne! Gorąco namawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko bylo w pierszym szkicu ale nie pasowalo, wiec ostatecznuie zrezygnowalem, co do posazka to ciezko cos dobrego znalezc meczyłem sie z ta figurka i tak za dlugo. a bez niej jest łyso. moze cos jescze wykombinuje , ake napewno nie teraz,musze odpcozac,

 

dzieki za komenty. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności